Pamiętaj nie jesteś samotny, z tobą jest moc…

Czy powiedziałeś komu kol-wiek Kocham cię takim jakim jesteś? miłość  niesie ze sobą prawdziwą moc. Przyjrzyj się swej motywacji.

Czy dostrzegasz w innych  tego co najlepsze? Czy chcesz spróbować iść w tym kierunku? Czy próbujesz zmienić siebie? Postaraj się nie ganić siebie co powinieneś zrobić. Przestań się obwiniać  za coś co wydarzyło się w przeszłości. Uczymy się na swoich błędach, choć lepiej uczyć się na błędach innych. Często w życiu osobistym  kurczowo trzymamy się złych wspomnień odtwarzamy to w myślach. Człowiek staje się ciężki i nie chce zrobić kroku na przód. Wieź samego siebie w myślach. Kluczem jest wybaczenie, a wybaczeniem jest miłość  to coś pięknego podobnie jak życzliwość, niesie niezwykła moc. Pamiętaj otrzymujesz-to co dajesz prawo przyciągania.

W ten sposób ruszysz na przód i uwolni się od leku i strachu. Gdzie jesteś czy jesteś tu i u teraz czy jesteś tutaj? Czy marnujesz   często mnóstwo czasu na  co by

było by gdyby? Dlaczego ja? Martwimy się o przyszłość , a chwila obecna jest tam gdzie ty?. Pamiętaj istnieje tylko jeden czas teraz chwila jest tam gdzie ty.

Jeśli kierujesz się miłością to jesteś kochany i zawsze będziesz kochany. Miłość jest w każdej komórce twojego ciała  pamiętaj ty jesteś ważny. pokochaj siebie miej życzliwość do samego siebie, nie zachowuj się jak chmura przysłaniająca słońce . Naprawdę bądź twórczy wznieś się ponad poziom chmur i ujrzyj w pochmurny dzień promyk słońca by wznieś się ponad codzienne problemy. Zaufaj świat zatroszczy się o ciebie? Dostrzegaj piękno   w naturze,  a sprawisz że w twej przestrzeni zakwitną kwiaty, po deszczu ujrzysz tęczę a potem piękne słońce, które podziwiają wszyscy w twoim życiu ofiarujesz je  dajesz światu…Życie jest jak rwącą rzeka, a ty małym stateczkiem jak wiosłujesz masz możliwość wyboru porostu oddajesz się nurtowi, albo walczysz z żywiołem pamiętaj miej ster zamiaru w twoich rekach i wszystko ułoży się tak jak zechcesz, nie pozwól  by twój umysł rozhuśtał się i łódź twego życia uległa, utonęła tylko utrzymaj kurs miej kontrole nadbiegiem myśli, myśl o celu o fakcie dokonanym bądź wdzięczny. Pamiętaj nie jesteś samotny. z toba jest moc,a twój świat troszczy się o ciebie.

Scroll to Top