Pamiętaj to;-To Ty zarządzasz swą rzeczywistością albo ona zarządza Tobą.

Jeśli naprawdę pokochasz to, co robisz, będziesz tym żyć i robić to niemalże codziennie, staniesz się w tym najlepszy, osiągniesz mistrzostwo. W końcu znajdą się ludzie, którzy poczują Twoją pasję, zobaczą wartość w tym, co robisz i albo będą chcieli, żebyś ich tego nauczył, albo będą chcieli kupić efekty Twojej twórczości.

Nie istniejemy na tym świecie po to, aby zarabiać pieniądze i walczyć o przetrwanie. To nie prawda, że jeden człowiek musi być biedny, żeby inny mógł się bogacić i wieść wspaniałe życie. Na świecie jest wszystkiego pod dostatkiem. A my jesteśmy tu po to, aby wieść wyjątkowe życie i dawać światu wartość.

Jeśli zaczynasz biznes z intencją samego zarabiania pieniędzy, możesz mieć trudności, żeby odnieść sukces. Jeśli skupisz się na tym, aby to, co robisz, było dla kogoś realną wartością, jesteś na dobrej drodze.

Jeśli zaczniesz postrzegać świat w kategoriach współzależności i jedności oraz będziesz myślał o drugim człowieku, jako o innym sobie, Twoje myślenie, a w konsekwencji życie, zmieni się diametralnie.Celem każdego istnienia jest rozwijać się i wzrastać. Często rozwój wymaga wyjścia ze strefy komfortu, co może wiązać się z różnymi skrajnymi emocjami. Ale jakże inne jest wychodzenie ze strefy komfortu po to, aby spełnić swoje marzenie od wychodzenia ze strefy komfortu np. w pracy, której nie lubisz. Wiem, co mówię.

Wyobrażasz sobie stać w miejscu, istnieć monotonnie przez całe życie? Praca – dom, praca – dom, bez wyzwań, bez osiągania nowych rzeczy, bez spontaniczności, bez niespodzianek? Wieść nudny, przewidywalny, niczym nieurozmaicony żywot? Wszystko staje się nudne. Przyjacielu życie potrzebuje Ciebie.

Zastanów się, czy poczujesz kiedyś dumę z bezpiecznie przeżytego życia, czy z tego, że zrobiłeś coś odważnego, trudnego, na co nie zdecydowali się inni? Kiedy myślimy o tym, z czego jesteśmy dumni, najczęściej są to rzeczy, które wymagały od nas dużych nakładów czasu, energii, silnej woli, dyscypliny i odwagi. Jednak z perspektywy czasu nie pamiętamy trudu – wiemy, że było warto. I niech nie stresuje Cię, że nie wiesz do końca, jak dojść do celu, nie musisz mieć jasnego planu. Bądź wdzięczny za wszystko . Pamiętaj to Ty zarządzasz rzeczywistością albo ona zarządza Tobą. Wszystko przekształcaj w rzeczy pozytywne. Wszystkie Twoje pragnienia zostaną spełnione twój świat troszczy się o ciebie zaufaj…Pozwól sobie być sobą a innym być innym . czasem wydaje się nam że wszystko nas drażni, wszystko prześladuje dzieje się tak dlatego bo czym bardziej sie upierasz przy swoich pragnieniach i pretensjach tym bardziej to przyciągasz, zwolnij nie jest to wcale łatwe ale łatwo przyjmij łatwo puszczaj. Pamiętaj wszystkie konflikty bazują na przeciwnościach zawsze pozostań sobą żyj w zgodzie ze swoim credo zamiast bujać w obłokach i marzeniach odwagi

Scroll to Top