Pamiętaj, że jesteś tam, gdzie teraz jesteś sercem.

Pamiętaj, że jesteś tam, gdzie teraz jesteś sercem.


Pamiętaj, że jesteś tam, gdzie teraz jesteś sercem.

Każdy z nas otrzymał  wolną wolę,  zdolność dokonywania wyborów, a nie tylko reagowania na instynkty, co odróżnia nas od innych żywych istot na Ziemi. Jest to rzecz, której czasami nie potrafimy rozpoznać, że została nam dana, abyśmy mogli żyć życiem, jakiego oczekujemy od nas samych.

Nie ma dobrych,  a ni złych nie obwiniaj okoliczności lub innych ludzi  to wpływa na brak szczęścia i radości w naszym życiu.  Nie musisz żyć w nędzy, masz wolną wolę, aby to zmienić. Wszystko, czego potrzebujesz, to odwaga, aby to zrobić.

Jeśli Twoje życie nie jest szczęśliwe, lub Twoje miejsce, w którym nie chcesz być, lub żyjesz życiem, które nie jest w zgodzie z Twoim wewnętrznym, wtedy nadszedł czas, aby nacisnąć przycisk resetowania.
Nadszedł czas, aby wyznaczyć nowe cele. Czas  zacząć ćwiczyć podświadomość, aby być w jedności z prawdziwym Tobą i zacząć pracować w zgodzie z Twoim wewnętrznym Tobą. Nadszedł czas, aby usunąć z Twojego istnienia to, co nie jest w prawdziwym wibracyjnym połączeniu z tym, kim jesteś. Zacznij trenować swój umysł, aby zastąpić negatywne myśli pozytywnymi.

Pamiętaj, że jesteś tam, gdzie teraz jesteś, z powodu myśli, które myślałeś i jeśli masz negatywne myśli, nie możesz spodziewać się pozytywnego rezultatu w Twoim życiu.

Jakiego dokonasz wyboru?