Pamietaj źródłem mocy na Twej drodze życia jest energia Twojej intencji,

Pamietaj źródłem mocy na Twej drodze życia jest energia Twojej intencji,

Pamietaj źródłem mocy na Twej drodze życia jest energia Twojej intencji,

Bądź spontaniczny. Uśmiechnij się dziś sobota. Nowy weekend słońce jest dla Ciebie. Każdy promień to nowe dziś. Nowi ludzie ich uśmiech- napewno wniosą coś do Twego życia. Wyjedź za miasto. Spacer dobrze Ci zrobi. Spójrz wokół siebie;- drzewa ptaki, bazie, przylatujące bociany, ptaki ich świergot budzi w nas radość.
Nie pleć, że wszystko zależy od strefy komfortu – wszystko tak naprawdę zależy od Ciebie.
Nieplanowany wypad na weekend, nagła zmiana miejsca. Zadzwoń do znajomych, których nie widziałeś jakiś czas temu. Spotkaj się z przyjaciółmi.Wypad na ryby, do kina, może ;- spacer wspólne biegi, rower, rolki z dziećmi, spacer z czworonożnym przyjacielem. Tak naprawdę są koło Ciebie Ci co potrzebują Cię… Twej obecności w codziennym ich życiu. Zatrzymaj się. Ugotuj fajny objad z osobą bliską Twemu sercu. Nie wiem dlaczego ludzie tak bardzo boją się spontanicznych decyzji, przecież to jest właśnie w życiu świetne! Na przykład odmachaj ciekawej sąsiadce, obserwującej Cię codziennie z okna.
Przestań przejmować się małymi pierdołami, co powiedzą inni. Idź na przód. Pamietaj źródłem mocy na Twej drodze życia jest energia Twojej intencji. Zatem jakie masz intencje prawdziwe w Twym życiu??? Dlaczego robisz to co robisz ??? Pokochaj siebie. Daj odejść temu  co stare i niepotrzebne, temu, co przeszkadza, od czego chcesz się uwolnić. Negatywne myśli, emocje, smutek, strach. Niech w twym sercu zapanuje pokój. By zrobić to co chcesz zrobić;- przygotować drogę dla tego co nowe ..pamiętaj nowe… to Ty …Twa czysta intencja jest radością życia. Może masz w sercu jakiś ból, weź  się w garść.  Warto żyć, każdy z nas , ma prawo być szczęśliwy . Szczęściu otwórz drzwi , podaj  swą dłoń zaufaj …jeden uśmiech może znaczyć wiele;- zacząć przyjaźń , która może zmienić całe Twe życie…warto zacząć odnowa, jeszcze raz  bądź cierpliwy szczęście zajrzy do Ciebie, nie które rzeczy warte są czekania…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *