Pięknych wakacyjnych dni … nie zapomnij wziąć z sobą uśmiechu

Pięknych wakacyjnych dni … nie zapomnij wziąć z sobą uśmiechu

Gdy zdasz sobie sprawę ze swojej prawdziwej wartości, na tym świecie stwierdzisz że nie ma nikogo, kto założy twoje buty i przejdzie przez twe całe twe życie.
Samoświadomość to pierwszy krok w kierunku chwały i sukcesu.

Pozwól sobie być soba a innym być innym . Nie porównuj się z nikim, nie przywiązuj się ławo, przyjmij i łatwo odpuszczaj.
Gdy uświadomisz sobie, że na tym świecie nie ma niczego, czego byś nie mógł osiągnąć.
Co najważniejsze, nie będziesz się bał bycia sobą w swoich myślach. Będziesz mówił, nawet jeśli twój głos się trzęsie…Pozostawaj zawsze sobą w żadnych okolicznościach nie zmieniaj się… Odkryj w sobie swoją ukrytą moc.
Stań w obliczu swoich lęków.

Zauważasz znaki;-

Wszystko jest połączone ze wszystkim. Otrzymujesz wiadomości od wszechświata i wiesz, jak je czytać i odwzajemniać.
Pozwól sobie na Przyciąganie dobra
Prawo wszechświata mówi, że cokolwiek wyślesz do świata, wróci do ciebie, może czasami dwa razy więcej. A może jeszcze więcej , więcej niż się spodziewasz… Zaczynasz przyciągać dobrych ludzi dzięki pozytywnej energii, którą emitujesz.

Zaczynasz być znany z tego, że masz w sobie pewien rodzaj spokoju. Zaczynasz przyciągać ludzi o podobnych poglądach, którzy uznają twoją obecność w swoim życiu, a także doceniają cię za to, kim naprawdę jesteś.

Zdają sobie sprawę z twojej wartości. Negatywni ludzie w twoim życiu automatycznie zaczynają cię odrzucać. Oznacza to, że ich rozdział w twoim życiu dobiegł końca.

Czy  jesteś świadomy i pewny siebie?
Jesteś świadomy swoich słabych i mocnych stron. Każdy człowiek ma swój własną  wiedzę na temat swoich wad i pracujemy nad ich poprawieniem.

Świadomość swoich krzywd jest pierwszym krokiem w kierunku ich naprawienia. Niektórzy ludzie są tak ślepi, że nawet nie widzą, gdzie w życiu się nie udają, dlatego nigdy nie są w stanie poprawić swoich błędów.
Ta świadomość pomaga ci stać się bardziej pewną siebie osobą. Jesteś świadomy swoich wad. Nikt nie może sprawić, że poczujesz się niepewnie lub rzucisz im w twarz, aby cię poniżać. Ktoś może wykorzystać twoją słabość tylko przeciwko tobie, jeśli nie zdajesz sobie z tego sprawy.

Pod koniec dnia chodzi o to, co myślisz o sobie, kiedy patrzysz na siebie w lustrze. Jesteś największym krytykiem i najlepszym motywatorem.

Kiedy
Przestajesz martwić się o to, co inni myślą o tobie, ponieważ wiesz, że nie możesz zadowolić wszystkich. Ktoś lub inny zawsze będzie miał problem ze wszystkim, co robisz.

Są ludzie na tym świecie, którzy będą mieli problem ze sposobem oddychania, a nawet snu. Nauczyłeś się ignorować komentarze ludzi, którzy nie pomagają ci stać się lepszą osobą i ludźmi, którzy wnoszą jakiekolwiek negatywne skutki w swoim życiu.

Tylko ty możesz zdefiniować siebie
Bez względu na to, jak bardzo okłamujemy świat, nigdy nie możemy okłamywać naszego wewnętrznego ja. Tylko ty jesteś w stanie określić siebie. Nikt cię nie zna doskonale.Przyjmij świat jakim jest…obniżenie własnej ważności  nie ma nic wspólnego z losem czy poniżania siebie z lekceważeniem i niedocenianiem odnoś się do życia najprościej , nie lekceważ nie ubarwiaj tym sposobem nie poniżasz siebie lecz dajesz poznać że:-

Wiesz, że jesteś wyjątkowy. Pozwól sobie na luksus bycia sobą… pozwól sobie być sobą radosny i szczęśliwy … radosna i szczęśliwa… pięknych wakacyjnych dni nie zapomnij wziąć ze sobą uśmiechu…

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *