Za pieniądze nie kupisz !!! Miłości ani szczęścia, radości życia i ich piękną.

Za pieniądze nie kupisz !!!

Miłości ani szczęścia, radości życia i ich piękną.

Pieniądze szczęścia nie dają, ale są nie zbędne do życia bez stresu.

  • Owszem możesz, zainwestować w siebie by poczuć się lepiej, zatrzymać się; może odrobina luksusu sprawi, że będziesz w lepszej formie ;
  • – może masaż,
  • – kwiaty
  • – relax, wczasy,
  • – wypad weekendowy, wyprawa z bliskimi z przyjacielem,
  • – spacer, siłownia, biegi, rolki
  • – wędrówka w nieznane w poszukiwaniu śladów wiosny.

Mam przekonanie, że związek dwóch osób to inwestycja uczuć, egzystencji, nieustannego dawania siebie, codziennie bezinteresownie.

Najczęściej w związku dajemy wszystko co mamy;

– nasze siły, zdolności,

– dobre i trudne cechy,

– oddajemy siebie bez reszty.

Wkładamy całego siebie. Wciąż nie mamy pewności, ale mamy nadzieję, że będzie lepiej. 

 Tak będzie lepiej;

– jak kolejny raz w kolejnym dniu,

-nie będziemy popełniać tych samych błędów

– warto nieustannie pracować nad sobą.

 Tak więc  mogę liczyć na udany dzień w pracy i kolejny dzień w moim szczęśliwym związku, który spełni moje oczekiwania? Powiem Ci, że zależy wiele od Ciebie ;-samodyscyplina, asertywność, wdzięczność, świadomość wybierania tego co najlepsze.

Jakie przyczyny są Twej samotność ? Często w związku jesteśmy samotni. Może brakuje  nam motywacji,  medytacji, rozmowy z Bogiem.

Czy faktycznie istnieje jakaś osoba, która jest dla mnie przeznaczona na całe życie?

Czy jesteś sam, bo rozstanie było dla Ciebie koszmarem? Nie widzisz sensu by kochać, cieszyć się życiem bądź asertywny. Otwórz się, wybacz sobie co umknęło Ci w relacjach z partnerem /ką. Nie jest koniec świata, pokochaj siebie i bądź wdzięczny za to co masz. Co najlepsze jeszcze przed Tobą.

Czy masz problemy w obecnym związku?

Może brak dialogu zbliżenia się, brak zrozumienia zamknięcia się na siebie? Wiele czynników wpływa, że się ludzie odsuwają od siebie.

Brak uczucia potrzeby bycia razem. Są razem, ale żyją jak by byli nie obecni.

Być razem to we wszystkim zarówno w powodzeniach i w nie powodzeniach.

Każdy z nas potrzebuje odrobiny przestrzeni tylko dla siebie. Jeśli chcesz tej przestrzeni daj ją drugiej osobie. Bądź asertywny. My nie musimy we wszystkim się zgadzać by stworzyć udany związek. Jak jesteś w prawdziwym związku miłujących się serc i sobie oddanych to znaczy- trwać i wytrwać, dać komuś wolną przestrzeń. Jak również przyjmować od siebie wzajemnie dar z siebie. Umieć żyć to sztuka, a kochać coś więcej.

Nie wystarczy powiedzieć, że kochasz. Trzeba życiem pokazać, że się kocha, szanuje, że zależy Tobie na osobie kochanej. Twoja obecność, bliskość, przytulenie, słowa, gesty, spojrzenie dadzą więcej niż sądzisz. To są drobiazgi ale zauważ jak cenne wskazówki, które zaprowadzą Cię ku miłości i spełnieniu pragnień serca. Dodadzą również otuchy osobom, których uczucia zostały zranione.

Często w obecnym czasie jest rozwodów, po takich doświadczeniach ciężko jest się otworzyć na nową miłość, otworzyć się jeszcze raz.

Miłość jest nam tak samo potrzebna do życia, jak pokarm,woda i tlen. dla kwiatów, ptaków zwierząt. Czasem spotkanie z przyjacielem czy rozmowa pomaga trwać w dobrych postanowieniach oraz przezwyciężać chwile ewentualnego kryzysu. Każdy z nas potrzebuje odrobiny przestrzeni tylko dla siebie, nawet gdy … nie musimy we wszystkim się zgadzać by stworzyć udany związek. Warto spędzać wieczory razem popatrzeć w niebo i poczuć się kochanym i potrzebnym..chwyć za dłoń swego przyjaciela i poczuj jak można być szczęśliwym dając, miłość, radość, szczęście –  siebie… bezinteresownie…poczuj moc ..sukcesu .

 

Życie jest nauką, morzem tajemnic, a miłość księgą mądrości,.Życie jest nauką, morzem tajemnic, a miłość księgą mądrości,.

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top