Poczuj siłę natury, ty też możesz być wspaniały zajefajny.

Poczuj siłę natury, ty też możesz być wspaniały zajefajny.

Poczuj siłę natury, ty też możesz być wspaniały zajefajny.

Poczuj siłę natury, ty też możesz być wspaniały zajefajny.

Poczuj siłę która jest w Tobie.

Poczuj siłę żywiołów,pozytywnych emocji, które wzmacniają Ciebie.

Niektóre nas osłabiają jest też siła emocji która warto dostrzegając w sobie i panować nad jej siłą by zawsze odczuć wartości które są na wyciągnięciu ręki ,nie możemy rosnąć w siłę ciągle uciekając,

Musisz zadbać o swój wewnętrzny ogród- emocje towarzyszą w naszym życiu ciągle i są znakiem tego,jak i czym żyjemy. Pozwalają nam zrozumieć nasze relacje z otoczeniem i innymi ludźmi. Są czujnikiem, który sygnalizuje jeśli to, co dzieje się na zewnątrz nas często nie współgra z tym, co mamy wewnątrz siebie.

Są niezbędne dla naturalnego rozwoju człowieka.mocje domagają się uwagi. Wyboru.
Emocje potrzebują uwagi i uznania. Kiedy ich nie dostają, rosną w nas. Rosną tak długo, aż nie będziemy mogli ich w sobie utrzymać. Dlatego tłumienie to droga do problemu. To trochę tak, jakbyśmy mieli piękny ogród a w nim gromadzili w sobie,chwastów,kamieni i dokładali ich coraz więcej przy każdej sytuacji,wysiewali perz i konkol która dotyka emocji na której pokazanie sobie nie pozwalamy. nie pozwólmy be złe emocje zaguszyły dobro w nas taka sytuacja prowadzi do poważnych konsekwencji, to zupełne zignorowanie tego, jak się czujemy prowadzi do olbrzymich problemów.

Bo tłumione emocje szukają ujścia. I kiedy zabraknie tego naturalnego wyrażenia ich, zrozumienia i zaakceptowania, spychamy je z obszaru tego, czym się zajmujemy gdzieś głęboko. One wciąż szukając ujścia, ale z coraz głębiej i mniej świadomych obszarów rosną w siłę i przejmują kontrolę nad naszym życiem.
Takim niekontrolowanym ujściem mogą być silne reakcje emocjonalne na otoczenie, kiedy wszystko wyprowadza człowieka z równowagi. Mogą objawiać się jako problemy w relacjach, jako trudny charakter, zaburzenia osobowości albo pewnymi powtarzającymi się problemami w życiu. Niestety takie skumulowane emocje mogą też znaleźć ujście poprzez choroby i dolegliwości.pracuj nad sobą .

Stłumione emocje wywierają bardzo silny wpływ na komórki organizmu. Powodują konflikt w ciele, blokady, które prowadzą do chorób. Pamiętaj. że ciało ma swoja mapę Dlatego tak ważna jest umiejętność słuchania siebie i swoich potrzeb. Zrozumienie tego, co nami kieruje… ODWAGI ZACZNIJ DZIŚ

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *