Poczuj siłę natury, ty też możesz być wspaniały zajefajny.

Poczuj siłę natury, ty też możesz być wspaniały zajefajny.

Poczuj siłę która jest w Tobie.

Poczuj siłę żywiołów,pozytywnych emocji, które wzmacniają Ciebie.

Niektóre nas osłabiają jest też siła emocji która warto dostrzegając w sobie i panować nad jej siłą by zawsze odczuć wartości które są na wyciągnięciu ręki ,nie możemy rosnąć w siłę ciągle uciekając,

Musisz zadbać o swój wewnętrzny ogród- emocje towarzyszą w naszym życiu ciągle i są znakiem tego,jak i czym żyjemy. Pozwalają nam zrozumieć nasze relacje z otoczeniem i innymi ludźmi. Są czujnikiem, który sygnalizuje jeśli to, co dzieje się na zewnątrz nas często nie współgra z tym, co mamy wewnątrz siebie.

Są niezbędne dla naturalnego rozwoju człowieka.mocje domagają się uwagi. Wyboru.
Emocje potrzebują uwagi i uznania. Kiedy ich nie dostają, rosną w nas. Rosną tak długo, aż nie będziemy mogli ich w sobie utrzymać. Dlatego tłumienie to droga do problemu. To trochę tak, jakbyśmy mieli piękny ogród a w nim gromadzili w sobie,chwastów,kamieni i dokładali ich coraz więcej przy każdej sytuacji,wysiewali perz i konkol która dotyka emocji na której pokazanie sobie nie pozwalamy. nie pozwólmy be złe emocje zaguszyły dobro w nas taka sytuacja prowadzi do poważnych konsekwencji, to zupełne zignorowanie tego, jak się czujemy prowadzi do olbrzymich problemów.

Bo tłumione emocje szukają ujścia. I kiedy zabraknie tego naturalnego wyrażenia ich, zrozumienia i zaakceptowania, spychamy je z obszaru tego, czym się zajmujemy gdzieś głęboko. One wciąż szukając ujścia, ale z coraz głębiej i mniej świadomych obszarów rosną w siłę i przejmują kontrolę nad naszym życiem.
Takim niekontrolowanym ujściem mogą być silne reakcje emocjonalne na otoczenie, kiedy wszystko wyprowadza człowieka z równowagi. Mogą objawiać się jako problemy w relacjach, jako trudny charakter, zaburzenia osobowości albo pewnymi powtarzającymi się problemami w życiu. Niestety takie skumulowane emocje mogą też znaleźć ujście poprzez choroby i dolegliwości.pracuj nad sobą .

Stłumione emocje wywierają bardzo silny wpływ na komórki organizmu. Powodują konflikt w ciele, blokady, które prowadzą do chorób. Pamiętaj. że ciało ma swoja mapę Dlatego tak ważna jest umiejętność słuchania siebie i swoich potrzeb. Zrozumienie tego, co nami kieruje… ODWAGI ZACZNIJ DZIŚ

Scroll to Top