Podaruj swój uśmiech , bądź Świętym Mikołajem.

Podaruj swój uśmiech , bądź Świętym Mikołajem  dla innych. Uśmiech jest prezentem od  Boga.

Śmiech Nie jest tajemnicą. śmiech jest  dla każdego z nas jest lekarstwem. Śmiech to prosty reduktor stresu, Śmiech pomaga ludziom radzić sobie z niespodziankami życia. Humor jest dobry dla ciała i tak dobry dla związków. Ci, którzy śmieją się codziennie, zmniejszają napięcie, depresję i gniew. Śmiech jest zdrowy. Poprawia kondycję organizmu, rozładowuje stres, pomaga odreagować napięcie, zdenerwowanie, lęki. Osoby, które się często śmieją, mają lepszą odporność, a ich twarze odbierane są przez otoczenie jako ładniejsze. ponieważ wesołe twarze są postrzegane jako ładniejsze, a ludzie pogodni bardziej lubiani, to wygląd twarzy poprawia relacje społeczne. Pojawia się tu specyficzne błędne koło – ludzie weseli doświadczają większej sympatii ze strony innych, toteż częściej mają dobry nastrój i są pogodni, dlatego inni okazują im więcej sympatii… a ludzie smutni… Uśmiechnij bądź Świętym Mikołajem tam gdzie jest smutek zanieść radość.,,Święty jest zawsze usmiechniety.

Dziękuję Ci Święty Mikołaju

Kiedy w moim życiu, potrzebowałam wsparcia  nie miałam nic prócz wiary , matczynego serca i niezgłębionej wewnętrznej  siły która mnie obdarzył Bóg…  Zadzwonił do mych drzwi listonosz, Mój syn zawołał mamo to na pewno Świecy Mikołaj…. Tak To prawda to był Święty Mikołaj.

dostałam telegram od Świetnego Mikołaja stał się cud  moje kłopoty prysnęły jak bańka mydlana , telegram zmienił me życie  …

Podarowałaś swój uśmiech Joanno  dziś los uśmiechnął się do Ciebie  ŚWIĘTY MIKOŁAJ

Scroll to Top