Podążaj za głosem serca.

Podążaj za głosem serca.

Jakie jest twoje spojrzenie na miłość i związki.?

Przesłanie nadziei, miłości, zaufania, ważności kochanej osoby
wielu z tym nie umie sobie poradzić.

Czy Jesteście dla siebie bezpieczną przestrzenią?
Kiedy jesteście razem, jest to całkowicie wygodne środowisko, bez osądu i bez wątpliwości. Praca, trudności finansowe, niepewność emocjonalna.

Rzuciło światło na swoje błędy. aby podzielić się swoimi ciężarem nie powinno być problemu dla osoby kochanej to nie koniec świata. Kiedy żyjesz z kimś całe życie, musisz zaufać i włączyć ich w swoje kłopoty.

To daje nadzieję. I to symbolizuje harmonię i nadzieję w związku. Bez powstrzymywania się
porozmawiaj powiedz o ważności osoby która kochasz, nie wyrzucaj wewnętrznych frustracji krzykiem powiedz o swym bólu wewnętrznym i zewnętrznym z zaufaniem i miłością sam tego nie udźwigniesz. Powiedz to co sam / sama chcesz usłyszeć Jesteś mi potrzebny potrzebna. Wszystko od lat to się już działo w wewnętrznym dziecku, które obrazami z dzieciństwa nie daje sobie rady żyło w lęku. Pokochaj swe wewnętrzne dziecko ulecz serca ranę.
Musisz działać. Same słowa to za mało. Jeśli masz problemy i kłopoty w swoim związku, musisz usiąść i znaleźć sposoby ich rozwiązania.

Wyrzucanie frustracji i gniewu czasami tylko pogarsza twoje problemy. Uciekając od problemu zawsze wpadniesz w kolejną pułapkę.

Nie ma znaczenia, która jest godzina i jakie jest miejsce, możesz się zwierzyć i możesz szukać siebie nawzajem, dzwonicie do siebie jesteście razem gdy czujesz się samotny. Kiedy jesteście razem, w milczeniu w objęciach mówicie sobie wszystko, czasem w milczeniu w objęciach można powiedzieć wszystko wybacz mi – dobrze że mam ciebie. Z toba jestem silniejszy. silniejsza…
Kiedy przebywasz ze swoim duchowym towarzyszem, nie czujesz potrzeby przedstawiania fałszywej osobowości, twoje wady i twoje błędy są widoczne przed tobą, i to nie ma znaczenia, ponieważ wiesz, że nie będziesz osądzony, odrzucony. Spójrzcie na siebie jak dzieci bez krytyki, nie raniąc się wysłuchaj-
kiedy partner udziela ci porady, wcale nie czujesz się urażony, poważnie traktujesz jego porady i wyciągasz do nich wnioski, aby przeanalizować, jak wiele ulepszeń się dzieje,,, to jest prawdziwa przyjaźń , miłość Szczerze życzysz wszystkiego najlepszego, a wygrana dla niego to wygrana dla Ciebie!
W takim związku nie ma zazdrości. Jest tylko czas i przestrzeń na czystą radość z wzajemnych sukcesów i szczęścia oraz czysty smutek z powodu wzajemnych cierpień i smutku.

Twój związek nie odbywa się kosztem siebie nawzajem; jest to wzajemnie korzystny związek, w którym oboje jesteście w nim, ponieważ chcesz być i dlatego, że chcesz się o siebie troszczyć. Nie ma żadnych ukrytych intencji. Jest tak czysty, jak to możliwe.

Jesteś równy, kochający oddany
Nie ma nierównowagi uczuć ani ról. Oboje macie swoje indywidualne role; oboje jednak zdajecie sobie sprawę, że ostatecznie ich wiek wagowy jest taki sam.

Niezależnie od tego, czy istnieje zdumiewająca różnica wieku, oboje rozumiecie, że jesteście równi; nikt nie jest lepszy, ponieważ są lepsi w niektórych sprawach. pamiętaj że Kompleks niższości-wyższości jest pierwszym znakiem, że związek NIE jest zdrowy.

Nie ma pana i nie ma niewolnika.

Nie musisz mieć tych samych przyjaciół lub tych samych zainteresowań. Niewielka odległość nie powinna sprawiać wrażenia, że ​​to koniec świata. Praca twoja nie powinna sprawiać problemów, że masz za mało czasu. Buduj zaufanie jeśli tu są zgrzyty nie podobasz mu się gardzi tobą, poniża cię, W głosie ma chorą wyższość Spytaj się siebie jeśli twój wewnętrzny głos mówi że to koniec tak sie stanie. Po prostu pracuj nad samodoskonaleniem i stań się najlepszą wersją siebie, jestem pewna, że ktoś niesamowity wpadnie na Ciebie nie martw się o znalezienie idealnej bratniej duszy lub najlepszego przyjaciela. czasem może to być ktoś
i wykrzyczy wulgaryzmy po rozlaniu kawy i sprawi, że się w nim zakochasz.
Uwolnij swoją ujemną energię. Pamiętaj że

Rywalizacja rozpala twoją negatywną energię w związkach. Nawet tego nie wiesz, ale to powoduje, że tracisz fabułę. Sprawia, że ​​zapominasz o co tak naprawdę chodzi.

Miłość polega na poświęceniu i kompromisie. Nie chodzi o obezwładnienie lub wyprzedzanie świata lub twojego kochanka.

Chodzi o zabranie ich ze sobą na przygody, które na Ciebie czekają. Zaufaj Twój świat troszczy sie o ciebie… Wszystko co najlepsze przed tobą odwagi …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *