Pomimo wszystko warto ufać , wprowadzić w swe życie światło nadziei i uwierzyć w siebie. 

Naprawdę żyć to wprowadzić światło do swego życia…

Znaczy cieszyć się sobą z każdej sekundy, minuty, przez 24 godziny przez siedem dni w tygodniu, przez kolejne miesiące i lata.

Warto zaprzyjaźnić się ze swoim wewnętrznym dzieckiem, ze sobą, z chwilą obecną…z swoim życiem akceptując, siebie tu i teraz akceptując innych.
JAK Zrozumieć SIEBIE SAMEGO? Czy w naszym wnętrzu są iskry nadziei, promieni słońca sprzyjające do rozwoju przepięknych roślin i kwiatów? Jak zrozumieć nasz umysł ? Żeby wiedzieć, czy jesteś szczęśliwy/wa.?

Moi drodzy wystarczy spojrzeć na świadomie na nasze życie;- słowa , czyny… na świadomy wybór, świadome decyzje… świadome życie tu i teraz.

Często słyszymy słowa … jestem nie szczęśliwy;- smutny samotny, chory zmęczony… dużo osób tak żyje w mroku lęku, beznadziei. ciągłe:-niepowodzenia … błyskawice , burze, zimno, bez uczuć są jak chwasty zgryzoty, gniewu, zmartwień i złudzeń, wówczas bardzo cierpimy i najprawdopodobniej będzie swoimi czynami zasilać i podlewać podobne niezdrowe ziarna w innych ludziach, popadniemy w zwątpienia niewiary…niepokoju i leku, strachu…

Pomimo wszystko warto ufać , wprowadzić w swe życie światło nadziei i uwierzyć w siebie.

To w nas jest siła chcenia i działania jeśli wierzysz i ufasz dostrzeżesz
iskierkę nadziei aby rozniecić płomień i w prowadzić je w życie.

Niech ziarna twego dobra ujrzą światło i promień słońca by cieszyć się swoim życiem…Czerp siłę z swego wnętrza, obudź nadzieje, wiarę, miłość by na wiosnę twe życie  wypuściło nowe gałązki zrozumienia, współczucia, przebaczenia i radości i miłości by twe gałęzie były schronieniem dla ptaków… wraz silną motywacja obudź swe siły by uwierzyć że to my sami jesteśmy zdolni do prawdziwego szczęścia,kiedy  będziemy pielęgnować dobro w nas i podlewać ziarna szczęścia w innych.i rozpalając płomyki nadziei.

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top