Pomódl się ze zrozumieniem… poczuj sercem to co mówisz ustami Ojcze Nasz…

Pomódl się ze zrozumieniem… poczuj sercem to co mówisz ustami Ojcze Nasz…

Połączenie. Miłość. Inspiracja. Intymność. Wdzięczność. Zaduma. Groza.
Te uczucia pojawiają się, gdy zaczynasz odkrywać, do czego zdolny jest twój umysł i duch.
Jeśli doświadczasz smutku, samotności, depresji, rozłączenia… lub po prostu zbyt dobrze znanego uczucia łagodnego sfrustrowanego niezadowolenia, rozwijanie zdolności psychicznych może być po prostu lekarstwem, którego potrzebujesz, aby podnieść się na duchu…
-. Medytacja i modlitwa leczy uczucie samotności i izolacji.
Regularna praktyka medytacji jest niezbędna do rozwoju twoich zdolności, Kiedy staniesz się naprawdę dobry w medytacji, zobaczysz siebie i swoje miejsce na świecie inaczej. Naprawdę trudno jest czuć się samotnym i odizolowanym, gdy zdasz sobie sprawę, że jesteś Boską i ukochaną częścią wszystkiego, co jest!

-Wszystkie bzdury, które przechodzisz nagle, mają błogosławiony cel.
Kiedy rozwiniesz swoje zdolności psychiczne, zyskasz nowe uznanie dla dramatu i traumy we własnym życiu. Bez względu na to, jakie bzdury przechodzisz, pozwalasz im wczuć się i wnikliwie omawiać bzdury innych ludzi w najbardziej pomocny i pouczający sposób.

Nieraz doświadczając- wyciągałam wnioski cieszyłam się że znalazłam sens moich kłopotów, ponieważ pozwoliły mi pomóc innym w ich problemach.
może to pomóc uleczyć smutek i strach.

Praca nad sobą wymaga od ciebie umiejętność radzenia sobie ze źródłami frustracji we własnym życiu.

Nie denerwuj się z błahych powodów które cię kiedyś wyprowadzały z równowagi one mogą ci pomóc zmniejsza się twoje poczucie gniewu i przebaczenia.
Twoje umiejętności wymagają ćwiczeń twej woli i staną się silniejsze z praktyką przebaczenia sobie i innym. Nie nadawaj ważności rzeczom które są znikome. Pomyśl jakie masz emocje kiedy zdajesz sobie sprawę, że twój chłopak zostawia ręcznik na podłodze, aby cię wkurzyć…jakie ma to znaczenie… może to nie ma większego znaczenia. Gratulacje! Właśnie zinterpretowałeś sytuację w nowy sposób! Jednym ze sposobów na ćwiczenie jest czytanie innych ze spokojem i opanowaniem.. Kiedy wielokrotnie stajesz się narażony na nadzieje, lęki, ból i radość innych ludzi, stawia to swoje własne rzeczy w perspektywie. Współczucie wobec innych w ten sposób jest doskonałym antidotum na złość i przebaczenie. Jeśli intuicyjnie widzisz, że twój badacz stara się wybaczyć, być może możesz ty też…?
Każdy z nas dostaje informacje, których nie powinieneś ignorować.
Tak więc, jak twój rozwój psychiczny dotyczy twojej dziwności i pragnienia służenia innym, może ci również służyć. Podróż w kierunku uczenia się intuicyjnych umiejętności i odkrywania talentów i umiejętności, o których wcześniej nie wiedziałeś, będzie również podróżą do odkrycia, że ​​jest w tobie wiele rzeczy do kochania i z których możesz być dumny. Jeśli sprawisz że ktoś jest ważny w twoim życiu posiądziesz szczęście. Jeśli kiedykolwiek musiałeś zmierzyć się ze strata kogoś kogo kochałeś lub o kogo się troszczyłeś mam nadzieje że ja znajdziesz, bądź świadomy swoich myśli.

Nie ważne jak źle się czujesz zawsze możesz;-

Myśl o tym czego pragniesz…

Zmień swoje myśli i skup sie na usunięciu negatywności..

Skup się na tym co zewnętrzne, a poczujesz wewnętrzną zmianę. Pozwól sobie poczuć się częścią twego otoczenia zwolnij i popatrz na piękno kwiatu powąchaj róże zachwyć się jej pięknem.

Wyjdź, pójdź na spacer poczuj bosymi stopami mech, liście poczuj się cząstka świata. Pozwól sobie na zachwyt barw jesiennych, spójrz na ptaki, sarny, spędź choć chwilę nad wodą, morzem, rzeką.

Posłuchaj dźwięków przyjmij żywioły życia podmuch wiatru, dotyk ziemi , popatrz w niebo w dzień w piękno słońca nocą w srebrzyste gwiazdy. Patrzenie pomoże ci odciągnąć uwagę od negatywności poczuć to co jest pozytywne jesteś cząstka wszechświata. Jak nie masz warunków na spacer możesz posłuchać muzyki pomodlić się ze zrozumieniem poczuj sercem to co mówisz ustami Ojcze Nasz…

niema znaczenia na co masz chęć dopóki to działa. Jeśli to działa to rób wyraź siebie, pilnuj swojego słownictwa każde słowo ma swoją energię, ma znaczenie, słowa mają moc . Szanuj siebie twój zewnętrzny świat odzwierciedla twój świat wewnętrzny … Namaste Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *