Pozwól sobie być sobą, a innym być innym

Pozwól sobie być sobą, a innym być innym

Dziś podczas medytacji zatrzymałam się na pytaniu. Czy chcesz stać się lepszą wersją siebie?

Jeśli przeniesiesz cegły z przeszłości do nowego domu, zbudujesz tylko ten sam dom. Wyjdź ze swojej skorupy zmień się stan obecny jest łatwiejszy nowy wymaga wyrzeczeń. Wyjdź z owego komfortu kreuj swoje marzenia. Wielu z nas stoi przed wyborem jak sobie radzić po mimom trudności ? Bądź z ludźmi co dają ci skrzydła.

Pomyśl od kogo oczekujesz wsparcia?

Szukasz wsparcia od osób które ryzykują zastanów się?

Czy ta osoba osiągnęła coś? Nie dawaj kontroli nad sobą. Nie bierz tego na siebie nie projektuj na innych swoich ograniczeń. Nie krytykuj.

Broń swych marzeń zamiarów. Zrób coś co zamierzałeś./łaś. Jesteś ze mną czy nie?

Nie przyjmuj krytyki ograniczeniem. Przyjrzyj się sobie. Nie pozwól innym się dołować. Boisz się, że ich stracisz?

Wzniesiesz się nad tym co dla ciebie ważne.

Dlaczego tak bardzo potrzebujesz czyjegoś potwierdzenia.

Słuchaj wewnętrznego głosu. Zaufaj źródle myśli. swego wnętrza. Głos który woła o twoją autentyczność. To twoja wewnętrzna intuicja, wewnętrzna siła. Bądź prawdziwy, nie dbaj o opinanie innych. Robiłam to często, uświadomili mi o tym moi przyjaciele. Powtarzali mi często uwierz w siebie . Nabrałam pokory i dystansu. Często ten sam błąd robiłam w moim życiu co do najbliższych w związkach, szukałam aprobaty wsparcia, cudownego zrozumienia, uczucia… A wciąż

pozostałam taka sama, myśląc, że kogoś spotkam i wszystko będzie dobrze, kto będzie mnie zawsze wspierał. Myliłam się nie mogę szukać aprobaty mamy, taty, brata, partnera… Jest złote lekarstwo uwierz w siebie, pokochaj siebie, weź do serca zasady Transerfingu Rzeczywistości. Licz na siebie, żyj swoją wewnętrzną prawdą, polegaj na prawdzie w sobie. Wzmacniaj swą autentyczność, prawda jest najważniejsza, ważniejsza niż opinia innych miej odwagę być sobą jesteś indywidualnością, wyjątkowością, cudowną zadziwiającą, niepowtarzalną, jedyną.

Twoja droga jest inna od drogi innych. Pozwól sobie być takim. Zwróć się ku swej duszy… świadomie i z entuzjazmem rozkoszuj się swoją pracą to bardzo ważne wszystko zrób lepiej niż wczoraj, a jutro będzie lepiej niż dzisiaj …  Spróbuj warto… potrzebujesz pomocy napisz wspieram cię  w Twoich poczynaniach…❤️💗  Joana