Pozwól sobie na cud a wszystko będzie się działo po twojej pozytywnie myśli.

Pozwól sobie na cud a wszystko będzie się działo po twojej pozytywnie myśli.

Kiedy Bliźniacze Płomienie łączą się ze sobą, napotykają poczucie jedności między sobą oraz z boskim źródłem. Pod względem duszy i źródła Bliźniacze Płomienie łączą się na tej samej częstotliwości.

W rezultacie dusze bliźniacze zachowują trochę swoich dusz. Są kluczową super duszą w morzu pasji i miłości wszechświata.

Czas jest iluzją, gdy Bliźniacze Płomienie są razem. wielowymiarowy sposób.

Nie łączą się, aby mieć związek międzyludzki. Zamiast tego są łącznikiem do wyższej częstotliwości Źródła, jedności i miłości.

Kiedy spotkasz swój Bliźniaczy Płomień, twoja czakra korony otworzy się, aby umożliwić przepływ energii źródła do ciebie, z góry na dół, przez pozostałe czakry twojego ciała jesteście jednością.

Jesteś połączony ze swoim bliźniaczym płomieniem poprzez czakry korony. Kiedy spotkasz swój bliźniaczy płomień, zostaniesz przyciągnięty do ich czakry korony i czakry trzeciego oka.

możesz zobaczyć swoją duszę, gdy spojrzysz w oczy duszy. W ten sposób Bliźniacze Płomienie rozpoznają się nawzajem – widzą oświecenie w swoich oczach. Za każdym razem, gdy Bliźniacze Płomienie się łączą, ich oczy są bardzo połączone czuje się to w sercu.

Oczy stają się lustrem, które odbija się od siebie.

Wasze dusze rozpoznały się nawzajem i ściągnęły na siebie oczami. Postrzegaliby świat jako odbicie dwóch dusz i jako jedną super świadomość duszy. Mogą wystąpić pewne zmiany koloru oczu, gdy są one połączone i są świadome swojej energii.

Częstotliwość i wibracja głosu jest zawsze rozpoznawana przez siebie nawzajem, ponieważ jest dokładnie dopasowana do ich wysokości wibracji i częstotliwości.

Bliźniacze Płomienie muszą rozwinąć swoją zdolność w jedności, bez poczucia potrzeby robienia sobie korzyści jako własnych, a tym samym zachowania własnej tożsamości.Podczas snu pojawia się jeden z najpotężniejszych znaków połączenia dusz Bliźniaczego Płomienia.

Nasze fizyczne ciała mają tendencję do przeszkadzania w czasie czuwania. Jesteśmy rozproszeni przez potrzeby świata fizycznego i dlatego mamy słabszy związek z duchowością. pozwól sobie na miłość która obudzi w tobie silę…. to jest przebudzenie…

Więc kiedy śpimy, umysł może swobodnie rozważać ważniejsze rzeczy. Taki jest cel snów – przetwarzanie wyższych znaczeń naszych doświadczeń i utrzymywanie połączeń, które nie występują tak silnie w naszym dziennym myśleniu

Zdarza się również (nie przez przypadek), że zasłona między fizycznością a duchowością jest najcieńsza między 2 a 4 rano, kiedy prawie wszyscy śpimy.

To nie jest przypadek, ponieważ jest to skutek naszego porzucenia fizyczności. Jest nas mniej zamieszkujących nasze ciała fizyczne, zakorzeniających świat w materiale.

Nasze sny podczas tego dwugodzinnego okna pozwalają nam na doskonały wgląd w nasze życie duchowe. Podczas scalania dusz te sny są potężne, żywe i pełne pożytecznych wiadomości.

e sny te są czymś więcej niż tylko przypadkowym uruchomieniem mózgu, ale zamiast tego mówią prawdę o naszych doświadczeniach. Nauka potwierdza to, co uczeni duchowości wiedzieli od wieków.

Podczas łączenia, sny, których doświadczasz, zawierają Twój Bliźniaczy Płomień jeszcze bardziej niż zwykle.x

Każdy ma inne marzenia, ale wspólne tematy często obejmują transformację, stopienie energii i jedność.

Jednym z bardziej powszechnych jest to, że śnisz, że Twój Bliźniaczy Płomień zaczyna wyglądać jak ty lub zaczynasz wyglądać jak oni. To ty uznajesz, że oboje macie ten sam plan.

Zamiast po prostu widzieć swoje odrębne formy fizyczne, twój umysł łączy twoją wspólną formę energii, budując fizyczną reprezentację scalonej duszy.

Oczywiście, ponieważ jesteśmy tak przyzwyczajeni do widzenia naszymi fizycznymi zmysłami, objawia się to, gdy przenosimy na nie własne cechy i odwrotnie.

To nie jedyne marzenie, ponieważ sny są tak różnorodne. Jednak motyw często okazuje się, że jest to stosunkowo konkretny znak scalenia dusz.

Wspólne sny to kolejny ważny znak. Kiedy twoje subtelne ciała budują silniejsze więzi, twoje duchowe zmysły zaczynają działać jako jedność. Prowadzi to do snów, które oboje macie, czasami jednocześnie, a czasami w różnym czasie.

Jeśli przechodzisz przez połączenie dusz ze swoim Bliźniaczym Płomieniem, pomocne może być, jeśli oboje prowadzicie dziennik snów, zapisujesz swoje sny i porównujesz je. Może zweryfikować, czy wasze dusze łączą się podczas tego jednoczącego procesu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *