Pozwól sobie na czas odnalezienia pokoju w sobie

Często jak coś nas boli mamy strach o nasze zdrowie. Przy różnych okazjach życzymy sobie nawzajem zdrowia, uważając, że to jest najcenniejszy skarb co mamy… Często strach zaczyna paraliżować naszą codzienność i spędza nasz sen z powiek, … Strach jest emocją, która występuje, gdy mamy do czynienia z jaką kol wiek negatywnością. Zauważ kiedy życiu emocjonalnym dominujący jest: niepokój i strach, poczucie zagrożenia, uczucie bycia na krawędzi mamy, wówczas napięte nerwy są do ostatnich granic, na skraju paniki popadamy w pułapki własnych emocji mamy poczucie, czasem impulsywne i agresywne zachowania przekraczają normy, ataki paniki, irytacja, podenerwowanie, niecierpliwość, roztargnienie, a także smutek, niepewność i problemy z koncentracją. Wielu z nas boryka się z tym problemem.
Pozwól sobie na czas odnalezienia pokoju w sobie. a nauczysz się jak nie poddawać się atakom lęku i czarnych myśli, jak przestroić negatywne myślenie i zmienić swoje schematy myślowe z dzieciństwa.
Uświadomić sobie podłoże lęku, określić sytuacje, które go potęgują .Opracuj swoja zasadę przećwiczyć inne sposoby reagowania w takich sytuacjach. usuń kompleks pozwól sobie by twe zalety rozkwitły jak kwiaty wady a wypiel jak chwasty , spójrz na wszystko co cię otacza oczami obserwatora jak mądry wychowawca zostaw sobie wolność wyboru świadomie rezygnując z leku otrzymujesz rzeczywista kontrole nad sytuacja … nad sobą to ty urzeczywistniasz swoje wybory to ty decydujesz ,,, odwagi

Scroll to Top