pozwól sobie – na posiadanie bycia sprawcą swej rzeczywistości…

Czuj Radość i powoduj Radość! Pozwól sobie być najszczęśliwszym sobą, jakim potrafisz!
Bycie w kontakcie z Wewnętrznym Dzieckiem jest dla wielu osób powierzchownie traktujących tematykę rozwoju duchowego wdzięcznym tematem do drwin. Tymczasem jest to absolutna PODSTAWA między innymi Magii Obronnej – bo gdy Twoje Wewnętrzne Dziecko zostanie wstawione w warunek niebezpieczeństwa bądź zanegujesz jego cechy w sobie, stracisz równowagę pomiędzy Podświadomością i Świadomością, a to początek rozsypywania się struktury Jedności w Człowieku! Wewnętrzne Dziecko to nasza Przeszłość, zapisana w komórkach Ciała, Ufność, sposób uczenia się i Ciekawość oznaczona w Umyśle oraz Niewinność na poziomie Światła serca, przenikająca każdą jedną cząsteczkę istnienia Człowieka.

Gdy energia ta zostanie w jakikolwiek sposób uszkodzona bądź odsunięta, wchodzimy w obszar zaburzenia tych wartości. Pojawia się wyrzuty sumienia, poczucie nieważności, odepchnięcia, odrzucenia. Nasz wewnętrzny obraz zaczyna zmieniać się w potworną fantazję na temat naszych wad, bo nie widzimy w sobie tego, co widzi w nas Bóg – dziecka wszechświata – Ziemi, zrodzonego w Miłości ludzkiej i kropki Boskiego Światła. Zamiast tego widzimy niedostatecznie zawsze efektywnego dorosłego, który nie osiąga tego co powinien albo nie żyje tak, jak chciałby żyć. Bez połączenia z energią Wewnętrznego Dziecka jesteśmy dla siebie… ZEWNĘTRZNI! Jak manekiny lub roboty, które nie potrafią wziąć życia w swoje ręce, bo nie za to będą pochwalone przez ważniejszych w opinii społecznej lub w hierarchii zawodowej dorosłych. Wżyciu w rodzinie. Żyjąc w ciągłym stanie próby zasłużenia na ludzkie uznanie zapominamy o swoim własnym uznaniu dla siebie i swojej wspaniałości. 
Najwyższy Czas to zmienić! Pamiętaj jesteś wartością , a twoje życie jest arcydziełem.Piękny jest świat zaakceptuj siebie… Takim jakim jesteś Namaste Joanna

Scroll to Top