Pozwól sobie na życie bez lęku – Na Wiarę w siebie …

Pozwól sobie na życie bez lęku zobaczysz, że kolejny Rok będzie piękniejszy. Pozwól sobie na wiarę, nadzieję , miłość. pozwól sobie na gotowość urzeczywistnienia swych marzeń .

Wiara w siebie … daje nam moc która jest w nas. Wystarczy ponad wszystko pokochać i zaufać intuicji.  Nie lękaj się lęk to tylko wytwór  naszej wyobraźni i naszych rodziców … Lęk jest trucizną, które zatruwa nasze dusze, chęci i motywację.  Nie warto tracić czasu na takie rozważania czym więcej chcesz żyć to świat zatroszczy się o Ciebie. Jesteś szczęściarzem  i zwycięzca. nie musisz walczyć masz tylko zaufać . Twoja duchowość  , to  twój rozwój.  Chociaż nie każdy wierzy w intuicję, to każdy ją posiada. Często jednak jest ona ukryta pod racjonalnym sposobem postrzegania świata.

Intuicja to spontaniczne przeczucie, które zawsze kieruje nami jest to właściwie wewnętrzny głos który cały czas znajduje się w naszym wnętrzu.

Intuicji nie można się spodziewać, nie można liczyć na to, że się pojawi jest zawsze niespodzianką, nie mamy nad nią kontroli, nie potrafimy na nią wpływać. Ona po prostu jest. przychodzi. Czyjej słuchasz ?

 

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top