Pozwól sobie na życie bycia sobą…

Pozwól sobie na życie bycia sobą…

Czym więcej wymagamy od siebie o tyle stajemy się lepsi , Czy wymagaj od siebie ,choćby inni od was nie wymagali .Trwaj w tym co kochasz.Żyj swoją pasją,realizując ją w życiu warto mniej więcej wiary ,odwagi. Na początku jest ciężko, ale warto zwyciężać i piąć się do przodu- do góry. Zaufaj ponad wszystko Bogu ,On WZMOCNI SIŁĘ KTÓRA JEST W TOBIE… UWIERZ MI WARTO –  zasadą sukcesu jest tym, co wkładasz . Wiara jest tym, czego się trzymasz, a zaufanie sprawia, że ​​wszyscy zdają sobie sprawę, że zawsze jesteś przy nich. Bądź sobą, jak wymagasz od siebie… i kochasz swe wewnętrzne dziecko jesteś dla siebie ida innych.  
Miłość sprawia, że ​​nie każdy, ale jedyny w swoim życiu, który jest wyjątkowy, myśli, że zawsze jesteś. pielęgnować ją, spełniać jej marzenia, dzielić się z nią, a przede wszystkim tworzyć zdaje sobie sprawę, że kochasz. Co dajesz do ciebie wraca … Odległość nie ma znaczenia, jeśli kochasz, najważniejsza jest twoja uczciwość i zaufanie do każdego związku. Bez zaufania miłość wysycha.
Bez szacunku miłość gubi się. Beztroska miłość staje się nudna.
Bez uczciwości miłość staje się nieszczęśliwa, a bez zaufania miłość staje się niestabilna.
Miłość jest wspaniałym darem; ufajcie temu, wierzcie w to, dawajcie, a będzie wam to zwracać, aby dawać raz za razem.
Możesz uzyskać porady od rodziny, przyjaciół i nieznajomych, ale najlepsza rada pochodzi z twojego serca; nigdy nie kłamie – zaufaj temu.
Może być wielu ludzi godnych zaufania, ale tylko nielicznych warto zaufać swoim sercem; Wybierz mądrze.
Zaufanie jest większym komplementem niż bycie kochanym. Oznacza to wzajemne zaufanie i szczerość. Ktoś może być tak piękny na zewnątrz, jak w środku, ale kiedy zdradza twoje zaufanie, staje się najbrzydszą osobą na świecie.
Miłość jest cierpliwa. Miłość jest miła. Nie zazdrości.
Nie chwali się. To nie jest dumne.
To nie jest niegrzeczne. To nie jest samolubstwo.
Nie łatwo go rozgniewać. Nie rejestruje złego postępowania.
Nie raduje się złem, ale raduje się prawdą.
Zawsze chroni, ufa, ma nadzieję, wytrwa. Miłość bierze wiele rzeczy: zaufanie, nadzieję, życzenia, marzenia i wszystko, co masz, nawet jeśli wiesz, że to nie wystarczy.
Miłość nie zawsze jest fajerwerkami i spadającymi gwiazdami; czasami jest to proste zrozumienie i zaufanie między dwojgiem ludzi …bez ustanne wybaczanie…

My Dear Friend,