Pozwól sobie otworzyć w sobie to co utkał stwórca w tobie to dar intuicji…

Pozwól sobie otworzyć w sobie to co utkał stwórca w tobie to dar intuicji…

czym jest intuicja ?Jest wewnętrznym naszym kompasem, bądź szóstym zmysłem. Najprościej można powiedzieć, że intuicja to przeczucia pojawiają się u nas niejako znikąd i bez dokonywania przez nas jakichkolwiek rozważań. Ona jest. Mój drogi przyjacielu przekonaj się, jak jej słuchać, kiedy lepiej podążać za głosem rozsądku.

Czym Ona jest?
Skąd się Ona bierze?
Jak mam jej słuchać?
Intuicja to słowooznaczającego przeczucie czy wejrzenie. Na co dzień większość z nas w ogóle nie zastanawia się nad tym, czym jest intuicja – po prostu czasami pojawiają się u nas znikąd . Intuicja odgrywa jednak w ludzkim życiu bardzo ważną rolę myślenie bez intuicji jest puste, intuicja bez myślenia jest ślepa.
Pojawiają się u Nas całkowicie samoistnie, bez przeprowadzenia wcześniej jakiegokolwiek wnioskowania czy rozumowania. To trzeba czuć trudno to zobrazować– poproztu ją mamy dana nam jest jak łaska wszechświata sami z siebie wiemy jak z niej korzystać. To dar..

warto się jej słuchać, tak już w innych sytuacjach należy pozwolić jej na działanie poprostu sie otworzyć.

Intuicja nie jest czymś namacalnym,

Najprawdopodobniej intuicja jest po prostu czymś, z czym przychodzimy na świat. Nie jest tak, że można się jej nauczyć. Tutaj można od razu wspomnieć o tym, że intuicja nierzadko bywa mylona z innymi zjawiskami, takimi jak np. lęk. Jeżeli ktoś doświadczył kiedyś trudności podczas publicznego przemawiania i od tamtej pory obawia się takich aktywności, to pojawianie się u niego poczucia, że nie powinien publicznie przemawiać, nie jest przejawem intuicji, a wynika z reakcji lękowej. Intuicja nie bazuje bowiem na doświadczonych w przeszłości wydarzeniach ani na rozumowaniu czy na logice – wydaje ona swoje decyzje niezależnie od wymienionych i wielu jeszcze innych czynników. Przez niektórych uznawana jest ona za głos nieświadomie działającej części ludzkiego umysłu. Pozwól sobie otworzyć w sobie to co utkał stwórca w tobie… Czsem przezywająć coś
Płaczemy do czego jest nam potrzebny i dlaczego płaczemy?
Podświadomość: czym jest i jak działa?
Inteligencja emocjonalna: czym jest? Cechy osób inteligentnych emocjonalnie
jak jej słuchać?
. To ona odpowiada za pierwsze wrażenie .

Intuicji warto słuchać, jej źródła nie są znane – zazwyczaj jej rady są bardzo cenne. Pomaga nam ona chociażby na randkach – przy poznawaniu nowych ludzi nierzadko mamy w końcu wrażenie, że z daną osobą coś jest nie tak. Weź pod uwagę swoje przeczucia, gdy wybierasz sobie partnera. … Nie lekceważ roli intuicji przy podejmowaniu życiowych decyzji. Wystarczy uwierzyć w siebie, czasem zejść z oczekiwań względem życia,  Jeżeli negatywne przekonanie tego rodzaju jest bardzo silne, warto przeanalizować to, co podsuwa nam szósty zmysł – zapewne może on mieć rację i próbuje uchronić nas przed skutkami niewłaściwej znajomości. Intuicja może też czasami podpowiadać nam, że partner nie jest z nami szczery i np. nas zdradza. W takim przypadku warto taki problem dogłębnie rozważyć – nie powinno się od razu pakować walizki, lecz najpierw przemyśleć, jakie są szanse na to, że wewnętrzny głos rzeczywiście ma rację. Intuicja pomaga, ale tylko wtedy, gdy słucha się jej rozważnie – działanie całkowicie z nią zgodne może przyniesie ci szczęście Natura intuicji wynika z tego, że jest ona procesem podświadomym, którego nie można kontrolować, można jedynie dopuszczać lub odrzucać podawane rozwiązania. Intuicja służy kreatywności i działa na różnych poziomach… otwórz się pozwól sobie działać wewnętrznej intuicji …Każdy w drodze do siebie ma wyznaczony cel tylko często sprzeciwiamy sie temu wewnętrznemu głosowi naszej wrodzonej intuicji…