Prawo przyciągania lekcją życia

Czym jest prawo  przyciągania ? Jak pokonać swoje lęki i odblokować życie pełne mocy?
Czym jest Zaufanie do siebie?
Aby prawo przyciągania zadziałało w naszym życiu musisz nauczyć się akceptacji swoich uczuć. Obejmuje to zaufanie do Ciebie i oznacza bycie otwartym na pokonanie Twoich lęków.

Czy potrafisz sobie wyobrazić, że masz wiarę, by zeskoczyć z urwiska i ufać, że twój spadochron otworzy się dla Ciebie?

Jest to rodzaj otwartości, na którą musisz być podatny.  Wiele przykładów z mego życia jest to jak skakanie ze spadochronem.

Lekcja, którą należy wziąć z powyższego przykładu, polega na tym, że musisz zrozumieć, że Twoje uczucia wysyłają sygnały do ​​wszechświata. Kiedy weźmiesz pod uwagę, że prawo przyciągania opiera się na otwartości i zaufaniu, wdzięczności i miłości do /Boga , wszechświata o spełnienie Twoich życzeń i pragnień, zobaczysz, że to ma sens. To ty wysyłasz sygnały. To Ty wybierasz. To Ty przyciągasz i kreujesz zewnętrzne i wewnętrzne zamiary.

Czasem los wystawia nas na próby, a my  Hartujemy się jak stal . Zaufaj i pamiętaj
Za każdym razem, gdy czujesz się szczęśliwy, smutny lub zły, uczucia te są wysyłane do wszechświata.

Wracają dokładnie w ten sam sposób, w jaki je wysłałeś. Więc jeśli czujesz się szczęśliwy, otrzymasz w zamian szczęście. Jeśli byłeś wściekły, po prostu poczujesz się bardziej zły i  zdenerwowany. Jak żyjesz w lęku on się potęguję. Jak uśmiechasz się to wszystko staje się radośniejsze. nie warto tracić czasu na negatywne sygnały są jakby trucizną w dostrzegania świata inaczej .

Musisz wiedzieć, jaki rodzaj sygnału konsekwentnie wysyłasz. taki otrzymujesz.

Czy wystawiasz huśtawki nastrojów czy powiedziałbyś, że twoje nastroje są dość równomierne? Jeśli nie masz pewności, czy to pomoże zachować dziennik nastrojów. Każdego dnia zapisz, jak się czujesz – oczywiście będziesz musiał być całkowicie otwarty i szczery.

Wypróbuj to przez pięć do siedmiu dni, a potem zobacz, w jakim jesteś nastroju. Czy byłeś szczęśliwy przez większość czasu byłeś  sfrustrowany/na?

Twoja odpowiedź powie Ci, jakie sygnały od Ciebie otrzymuje wszechświat. Teraz wiesz, że będziesz musiał pracować nad poprawą swoich sygnałów nastroju. W ten sposób prawo przyciągania może zacząć działać dla ciebie.

Życie o wielkości to życie w radości.
Jeśli zdarzy ci się być bardziej nastrojowy lub negatywny, niż czujesz się szczęśliwy, spróbuj znaleźć przyczynę i popracuj nad poprawą tego. Pomocne może być także codzienne myślenie pozytywne.

Można tego dokonać, recytując pozytywne afirmacje kilka razy dziennie. Albo zacznij prowadzić dziennik wdzięczności.

Gdy staniesz się bardziej pozytywny, powinieneś zauważyć, że twoje życie zmienia się na lepsze. Będziesz czuł się szczęśliwszy, a Twoi przyjaciele i rodzina to zauważą.

Moc prawa przyciągania zaczyna już działać dla ciebie. Nadszedł czas, aby poprosić wszechświat o tę jedną rzecz, której naprawdę pragniesz… https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Prawo przyciągania lekcją życia

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top