Przebudzenie duchowe…

Przebudzenie duchowe…

Przebudzenie duchowe nie jest łatwym procesem. Przebudzenie duchowe przynosi wiele zmian w życiu; zaakceptowanie tych zmian nie tylko ułatwi ci życie, ale także okaże się korzystne dla tego procesu. Jeśli nie oprzesz się zmianie, nie zaszkodzi ci to i możesz łatwo poradzić sobie z przebudzeniem duchowym.
Podczas procesu duchowego przebudzenia jest tak wiele rzeczy, o których myślisz. W twojej głowie toczy się bitwa między światem fizycznym, który widziałeś, a światem duchowym. Przebudzenie duchowe oznacza, że ​​stałeś się o wiele bardziej wrażliwy niż wcześniej. Możesz także postrzegać emocje innych.

Zachowaj spokój. nie nakręcaj spirali emocji stresu Pomimo że
widzisz wiele nowych doświadczeń życiowych. Myślisz, dlaczego tak długo byłeś ślepy? Jak postrzegasz przyrodę? Wszystkie te rzeczy sprawiają, że czujesz się samotny i smutny. Zachowaj spokój, komponuj i znajdź ludzi, którzy już osiągnęli piękne duchowe przebudzenie .
Uwalniaj przywiązania emocjonalne, uwolnij stres , uwolnij emocje nie tłum ich . Wszystkie mówią o nas . Nabierz umiejętność uwagi, świadomie wybieraj co najlepsze dla ciebie. Nie masz wpływu na to co nie jest twoje…
Pij dużo wody:
Woda przewodzi sygnały elektryczne i funkcje mózgu, wysyłając te sygnały tu i tam. Picie większej ilości wody dziennie nie tylko powstrzymuje pragnienie, ale może zrobić więcej niż w przypadku osoby duchowej. Dostosowuje zmiany wibracji w ciele i sprawia, że ​​umysł jest bardziej przejrzysty, aby poprawić skupienie.
To, co teraz widzisz, jest prawdziwe.

Utrzymuj swoje otoczenie w czystości:
Nieczyste i niehigieniczne środowiska zapraszają nie tylko bakterie, ale także negatywne energie. Podczas procesu przebudzenia psychicznego stajesz się bardziej bezbronny.

Twoje ciało przyciąga więcej negatywnej energii niż wcześniej, a najlepszym sposobem na to jest oczyszczenie nieczystego otoczenia. Utrzymuj dom i miejsce pracy w czystości, weź dobrą kąpiel, noś dobre ubranie, a listy będą trwać. Rób wszystko, co przynosi dobrobyt twojej pozytywnej energii.

Czego unikać:
Miejsca, w których czujesz się nieswojo
Środki chemiczne
Środki pobudzające
Ludzie, którzy są negatywni
Bezsenne noce
Bezużyteczny tłum

Im wygodniej znajdziesz ten nowy poziom energii, tym łatwiej ci będzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *