Przyjacielu nie lękaj się… w każdym z nas jest wewnętrzna siła…

Przyjacielu nie lękaj się… w każdym z nas jest wewnętrzna siła…

Użyj narzędzi uzdrawiania i natury. Postępuj zgodnie z zasadami zaangażowania, które mogą Cię prowadzić. Weź na siebie pełną odpowiedzialność za swoje światło wiary w sobie. Zapal ze mną świece wiary, by jej nie zabrakło w naszych sercach, rodzinach, NIE LĘKAJ SIĘ W NAS SĄ POKŁADY SIŁY WEWNĘTRZNEJ MUSIMY SIĘ ODNALEŹĆ W TEJ SYTUACJI …

Jeśli zauważysz, że nie masz energii, w twoim sercu zabrakło siły lękasz się … pamiętaj każdy z nas ma wewnątrz siłę by pokonać wszelkie trudności jeśli telewizja wpływa na ciebie negatywnie posłuchaj muzyki, wycisz w sobie lawinę lęku i strachu i paniki. wyjdź do lasu , a jeśli musisz zostać w domu. Unikaj kontaktu, szukaj odpoczynku, samotności, nawodnienia i żywienia. trwaj na modlitwie i medytacji I Wróć, gdy będziesz w pełni uzupełniony.

Twoja misja na ziemi to nie jedno wielkie starcie. Walka dobra ze złem trwa codziennie. Musisz tylko być stale obecny, uważny, wdzięczny i uziemiony. Czuwaj ..

Poszerzaj swoją świadomość dzięki pracy z energią, uzdrawianiu i medytacji. Musisz pracować nad równowagą rdzenia, ze stresem nie poddawaj się regularnie medytuj i módl się częstotliwość miłości, aby podniesie Twoje wibracje i pozostać w kontakcie z Bogiem, w czuwaniu i modlitwie… bezustannej pracy nad sobą.

Bitwa się rozpoczęła i jesteś w niej. Tym razem nie jesteś my w kinie to jest naprawdę … To

Twoja misja:
Ludzkość cię potrzebuje. Niech ujrzy się w twoich oczach. Okazujcie współczucie, pokorę, nadzieję i miłość. Ustawiasz energię i długość fali. Ustaw częstotliwość i utrzymuj ją przez cały dzień dzięki mantrom, oddychaniu, ochronie i uzdrawianiu, modlitwie i medytacji. harmonii Nawet uśmiech pomaga. Zaufaj Bogu …

Zaufaj swojej intuicji dbaj o higienę Nigdy nie daj się zwieść pozorom i programowaniu. Nie lękaj sie tylko pokój może uratować nas Bądź pewien, że nie jesteś sam. Masz pomoc i wskazówki.

Zawsze zachowuj spokój, ochronę i zwracaj uwagę na dbanie o siebie.

Jak chronić swój dom:
Stwórz obwód kryształów w swoim domu. Użyj szałwii do rozmazywania. Kiedy umieszczasz kryształy i rozmazywanie, powtórz mantrę: „Oczyszczam i oczyszczam ten dom ze wszystkich niższych wibracji”.
Użyj tych mantr:

„Przyjmuję wszystkie odpowiednie dla mnie ulepszenia pod ochroną mojego wyższego ja.

Jestem istotą światła, wdziecznośći współczucia i miłości, Nie jesteś sam jestesmy na tratwie rozbitego swiata ufajmy, wierzmy pomagajmy sobie nawzajem …