Przyjacielu wyznacz sobie nowy cel…

Przyjacielu wyznacz sobie nowy cel…

Początkiem, każdego dnia jest wdzięczność za kolejną szansę. Oto jestem tu i teraz. Zastanawiasz się, jaka powinna być twoja ścieżka. Pomyśl jakie są Twoje zamiary? Pomyśl o swoich celach i ambicjach oraz o tym, jak zmieniły się one z czasem ile poświęcasz czasu na myśli które nigdy sie nie wydarzą. Może nadeszła ta chwila by pozostawić bagaż myśli i pozwolić sobie na nowe . Na zamiar bycia szczęśliwym i skutecznym.
Aby być skutecznym w przyszłości, należy uczyć się z przeszłości. Zastanów się więc, w jaki sposób twoje zamiary zamanifestowały się w tym okresie życia. Następnie zdecyduj, jak postąpiłbyś inaczej, gdybyś miał okazję ponownie zagrać w filmie którym sam jesteś reżyserem.

Chociaż nie możesz cofnąć się i zmienić swoich decyzji, możesz wziąć lekcje na pokład, które pomogą ci podejmować lepsze decyzje w przyszłości.

zachęca nas do myślenia o szerszym obrazie i naszym miejscu na świecie.

Łatwo popaść w indywidualistyczne myślenie, w którym patrzymy tylko, jak nasze działania wpływają na ludzi wokół nas. Musimy także wziąć pod uwagę szerszy świat i namacalny, ukryty wpływ, jaki wywieramy na ludzi, których nigdy nie poznaliśmy.

Często dobrym pomysłem jest zaangażowanie się w działalność charytatywną. Pomaga utrwalić nasze wnioski dotyczące wpływu, jaki wywieramy na cały świat.
wzywając nas do bycia bardziej rozważnym pilnym.

Pilność zwykle oznacza, że ​​istnieje albo szansa, która może nas wkrótce wymknąć, albo że istnieje problem, który należy rozwiązać.

Poświęć trochę czasu na refleksję i odkrycie siebie. Znajdź równowagę i wykorzystaj ją do zbadania swoich celów i ambicji, widząc je w ich prawdziwej naturze.

Czy twoje pragnienia są godne podziwu? Czy cele, nad którymi pracujesz, są tego warte?

Konieczne jest zadawanie sobie pytań na temat własnych motywacji. W ten sposób możesz przejść na lepszą ścieżkę.

Odpowiedź na te pytania nie zawsze jest łatwa bez przeszkadzania ego. Trudno przyznać, że kiedy jesteśmy samolubni, czasem trudno jest to dostrzec.

Dlatego tak ważne jest osiągnięcie równowagi przed zadaniem tych pytań. Usuwając się z natychmiastowej reakcji emocjonalnej. możesz odpowiedzieć na te pytania szczerze, nie będąc defensywnym.

dotyczy bycia na właściwej ścieżce
Być może nadszedł czas, aby podjąć drastyczne środki, aby upewnić się, że jesteś na właściwej ścieżce. Jest to szczególnie ważne, jeśli masz ostatnio trudności.

Przejaw naszych intencji powoduje wiele rzeczy, które nam się przytrafiają. Jeśli nasze intencje są źle ustalone lub nie są realizowane za pomocą odpowiednich działań, manifestacja ta może być negatywna.

Najczęściej dzieje się tak, gdy zbyt wąsko koncentrujemy się na jednym aspekcie naszego bytu.

Poświęć chwilę, aby zastanowić się, gdzie twoje perspektywy wymagają ponownego zrównoważenia. Czy twoje fizyczne, mentalne i duchowe aspekty są w równowadze?

Kreatywny projekt często może pomóc w tym dążeniu. Angażuje to, co fizyczne poprzez fizyczny akt tworzenia – umysłowy poprzez praktykę umiejętności, a duchowy poprzez ekspresję kreatywności.

Jeśli zauważysz, że brakuje ci jednego z tych aspektów, musisz wyznaczyć sobie nowy cel – taki, który powinieneś przełożyć bezpośrednio na swoje zamiary…. Namaste Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *