Rób to, co przynosi ci szczęście…

Przyjacielu po każdym tygodniu ciężkiej pracy czekasz na weekend Czy czujesz się zmęczony strudzony codziennością ? Dlaczego czujemy się zmęczeni?

Wiem że miałeś/łaś tyle energii poruszającej się w ciele, szybowałaś z orłami albo czułeś się hiper i szczęśliwy, albo miałeś głęboki smutek w swoim życiu i czułeś się bardzo przygnębiony. Dlaczego jesteś jak orzeł któremu ktoś podciął pióra? Przecież ciągle przetwarzasz wiele duchowych symptomów wznoszenia się, swoją codzienną pracą, swój styl życia, świadomość, a teraz nie zdajesz sobie sprawy, że nic z tego nie pasuje. jak puzzlach brakuje ci części… pamiętaj to część ciebie.

Przy całym tym myśleniu i przetwarzaniu w twoim ciele czujesz się zmęczony. Masz zero energii, aby wykonać którąkolwiek z rzeczy, które kiedyś robiłeś. Już nie biegasz, nie ćwiczysz, nie masz z kim, stanąłeś na drodze twój wewnętrzny i zewnętrzny zamiar osłabł. Mój drogi moja droga rzeczywistość nie kształtuje się sama z siebie musi mieć miejsce w twoim życiu. Bez ciebie nic. Świadomie wybieraj co najlepsze dla ciebie. Energia zmęczenia pochodzi z energii wewnątrz, gdzie twoja dusza próbuje połączyć się z twoim ciałem, wszystko jest przetwarzane, a to, czego potrzebujesz, jest zabrane, pozwalając ci wzrastać jako osoba duchowa i twoje prawdziwe ja. To cząstka ciebie którą warto pokochać. Czekasz na cud… Pozwól sobie na ten cud w swoim życiu. Duchowe uzdrawianie, Uzdrawianie po Zmęczeniu, Uzdrawianie twego wewnętrznego dziecka. Pozwól sobie wzrastać, nie osłabiaj wiary pobudź w sobie zamiar.
Wasze ciało uleczy się i naprawi, a energia duchowa zacznie się osiadać. Niestety, nasz świat nie jest skonfigurowany, aby pomóc ludziom przez to przejść, sami jesteśmy w stanie przetrwać te objawy zmęczenia.

Obudź w sobie wewnętrzną siłę chcenia wszystko można w Tym który nas umacnia To ty musisz pozwolić sobie na ciągłe tak… na twa gotowość świadomie a
zorientujesz się, co musisz zrobić duchowo, psychicznie i fizycznie. Oto prosty sposób, aby zacząć od nowa i poczuć się lepiej. Rób to, co przynosi ci szczęście… Brawo TY

1.Uśmiechnij się

2.pozwól sobie na urzeczywistnienie twych zamiarów

3.Rób rzeczy, które przynoszą ci lepsze zdrowie.

4.Rób wszystko, co potrzebne, aby przybliżyć cię do duchowego celu i misji.

5. Wycisz umysł medytuj

6 jak pokochasz siebie pokochają cię inni…

Po przejściu przez nie zdasz sobie sprawę, że masz więcej energii. Ta energia próbuje cię obudzić, że powinieneś być zdrowszy, musisz zadbać o siebie itp. W procesie duchowego przebudzenia musicie porzucić wszystkie przeszłe rzeczy, w które wkładaliście swoją energię.

Kiedy zaczniesz robić rzeczy dla siebie, robienie więcej, co cię uszczęśliwia. Kiedy jesteś szczęśliwy ugruntowany i spokojny i masz kochającą osobę opiekująca się tobą to jest jednym z największych czynników odzyskania sukcesu pamiętaj tą osobą możesz być sam dla siebie.

Pozwól sobie na to… Twój poziom energii rośnie, nie czujesz się już zmęczony, a następnie możesz pomóc innym, jeśli chcesz to zrobić.co musisz zrobić, aby poczuć się lepiej. Również od Ciebie zależy, czy staniesz się najlepszą wersją Ciebie… Namaste Joanna

Scroll to Top