Równowaga jest kluczem…

poczucie winy a praca nad sobą

. Obok strachu  jest poczucie winy to liście moich  emocji, które wysysają życie z twojej duszy. Są to dwa najlepsze sposoby kontrolowania mysli aby trzymać cię zamkniętym we własnym cierpieniu.

ile razy potrafisz rozpoznać codziennie podejmowane przez ciebie decyzje działanie wynikające z motywacji opartej na strachu? Niektóre z nich mogą być trudne do rozpoznania, uwierz mi, wiem. Wkrada się, gdy najmniej się tego spodziewasz, szukając reakcji. Powoduje, że podejmujesz błędne działania, bardziej znane jako „karma”.

Strach jest najszybszym wykolejeniem z drogi do szczęścia i spełnienia. Więc kiedy przychodzi pukanie… otwórz drzwi z miłością.

Nie ma zła i nie ma żadnych praw. Nie musisz utrzymywać się na poziomie nikim innym, ani swoim. Jesteśmy zarówno ciemni, jak i jasnymi , yin i yang, z

Ciemność nie jest zła. Ciemna energia to jedynie ukryte wpływy, które muszą ujść na światło oświecenia…

Musisz nauczyć się pracować nad sobą by oczyścić swą przestrzeń

 Równowaga jest kluczem.

prawdziwe szczęście i zadowolenie pochodzą z doświadczeń życiowych w przeciwieństwie do przedmiotów materialnych. 

Dlaczego nie zmienić sie i zobaczyć, jak się czujesz z samym sobą. jesteś  Następnym razem, gdy masz zamiar rzucić wadę na coś, lub na kogoś co i tak zamierzasz wyrzucić za kilka lat, odłóż ją na doświadczenie życia i zapamiętaj;- nie czyń nikomu nic , co byś nie chciał doświadczyć od innych…

Scroll to Top