Sięgnij po swoje marzenia

Sięgnij po swoje marzenia

Witaj dziś chciałbym podzielić się z Tobą bardzo skuteczną techniką, która pomoże Ci przejść do mentalności obfitości: Kreatywną Wizualizacją.

Jeśli jesteś gotowy zaprosić więcej dostatku i dobrobytu do swojego życia, oto 5 prostych kroków, które możesz wykorzystać, aby wykorzystać moc wizualizacji:
Krok 1.🍀 Jasno określ, czego chcesz

Pierwszym krokiem do dotarcia do miejsca, w którym chcesz być w życiu, jest zrozumienie, czego tak naprawdę chcesz. Brzmi to bardzo prosto, ale wielu ludziom się to nie udaje, ponieważ nie mają jasności co do tego kluczowego kroku. Jeśli to brzmi jak ty i czujesz się zdezorientowany lub przytłoczony zbyt wieloma celami i nie wiesz, od czego zacząć, zapisz wszystkie rzeczy, których pragniesz, a następnie wybierz tę, która jest w tej chwili NAJWAŻNIEJSZA.

Wiele osób decyduje się zacząć od mniejszych lub najłatwiejszych celów, a następnie przejść do tych trudniejszych.
Krok 2.🍀 Wizualizuj

Teraz, gdy masz jasność co do tego, czego chcesz, będziesz potrzebować skoncentrowanego i zrelaksowanego umysłu. Zamiast stresować się oczyszczeniem umysłu z każdej myśli, po prostu oddychaj głęboko, rozluźnij ciało i idź w górę do głowy. Kiedy poczujesz się swobodnie, zwizualizuj przedmiot, który chcesz, ale co najważniejsze, wyobraź sobie, jak byś się czuł, mając go .

Ćwicząc wizualizację i wyobrażając sobie rzeczy, które chcesz zobaczyć lub zrobić w swoim codziennym życiu, będziesz w stanie bardziej szczegółowo odtworzyć obrazy i emocje. (Krótka wskazówka – spróbuj zwizualizować nie tylko to, jak to wygląda i w dotyku, ale także jakie wrażenia ci daje i jak pachnie, i zrób to tak szczegółowo, jak to możliwe).

Myśli stają się rzeczami. Jeśli zobaczysz to w swoim umyśle, będziesz trzymał to w dłoni to przytul to do serca i swoje uczucia kieruj z wdzięcznością do Stwórcy, do światła
Krok 3. 🍀Używaj afirmacji

Pewnie już wiesz, że afirmacje to krótkie, pozytywne stwierdzenia, które mają tak wielką moc, że kiedy je wypowiadasz, pomagają Ci kreować Twoją rzeczywistość. W rzeczywistości afirmacje mogą sprawić, że staniesz się świadomy swoich myśli. Użyj swoich celów, aby napisać swoje afirmacje. Pamiętaj, aby pisać je w czasie teraźniejszym i zaczynać od słów „JA JESTEM”.
Krok 4.🍀 Ćwicz pozytywne myślenie

Ilekroć zauważysz negatywne myśli pojawiające się podczas wizualizacji, nie opieraj się im, po prostu uznaj je i bądź za nie wdzięczny, gdy odpływają. To dobry sposób na ich zauważenie bez dodawania im większej mocy.

„Wiara i strach wymagają od ciebie wiary w coś, czego nie możesz zobaczyć. Ty wybierasz!” ~ Boba Proctora
Krok 5.🍀 Dodaj emocje

Jeśli masz trudności z dodaniem emocji do swoich wizualizacji, zacznij od przypomnienia sobie momentu, w którym w przeszłości doświadczyłeś jakiegoś sukcesu lub szczęścia. Przypomnij sobie ten sukces i przeżyj go ponownie w swojej wyobraźni. Wizualizuj doświadczenie lub wydarzenie tak wyraźnie, jak tylko potrafisz, i pozwól, by pozytywne uczucie, którego wtedy doświadczyłeś, ożyło. Bądź za wszystko wdzięczny, a Świat wyjdzie Ci na przeciw. Zaufaj Mój świecie wiem, że troszczysz się o mnie i o Ciebie pozdrawiam Joanna Skwarlińska