Skoncentruj całą swoją miłość i pozytywność w TERAZ,

Skoncentruj całą swoją miłość i pozytywność w TERAZ,

Duchowość to sposób na uformowanie miłości i światła.

Każdy z nas może połączyć się z źródłem.
możemy umocnić swoje połączenie ze źródłem – tą niewidzialną duchową siłą w nas – zdolną poprowadzić nas do wiecznej miłości i światła…

Aby duchowo wznieść się, uwolnij się od tych samych monotonnych wzorców swojego życia.

Daj sobie szansę na rozwój. Odsłoń swój umysł w nowych aby mógł uczyć się nowych rzeczy.

Kiedy odkryjesz więcej o sobie, duchowo ewoluujesz i zaczynasz wibrować z większą częstotliwością. Zwiększa to twoje szanse na synchronizację z energią źródła.
Daj innym wokół siebie swobodę rozwoju. Ludzie wokół nas toczą zacięte bitwy i nawet nie pozwalają nam zorientować się w swoich sytuacjach.

Nadal kroczą samotnie, nie szukając pomocy. Zamiast stawać się przeszkodami na ich drodze, powinniśmy zainspirować ich, by wyszli triumfalnie z codziennych problemów.

Przestań zastanawiać się nad analizowaniem przyszłości. Przestań też dawać moc swojej przeszłości. Skoncentruj całą swoją miłość i pozytywność w TERAZ, jeśli chcesz wykorzystać energię boskości.

Wydawanie energii na rzeczy, które nie są pod twoją kontrolą, tylko rozlewa ją na rynnę śmierci. Tę energię, którą marnujesz, możesz wykorzystać, aby uczynić swój obecny czas lepszym.

Jeśli masz tak dużo pozytywności w swoim obecnym stanie, twoja duchowa wibracja wystrzeli w niebo i zrównuje się z boską energią.
Zerwij wszystkie więzi z manipulującymi i negatywnymi ludźmi, którzy utopią twoje poczucie własnej wartości. Nie tylko zawodzą, ale także ssą twoje boskie źródło energii . Ścieralne słowa i protekcjonalne uwagi są jadowite dla duszy.

Przestańcie uciekać od miłości. Czasami wycofujemy się do ciemnych zaułków i opuszczonych domów w nas, ponieważ czujemy, że nie zasługujemy na miłość.

Ten rodzaj mentalności wyczerpuje twoje boskie źródło energii i powstrzymuje cię przed prowadzeniem satysfakcjonującego życia.

Łączenie się z boskim źródłem wymaga nieustannej utrzymanie wartości miłości i współczucia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *