skuteczna i trwała zmiana

skuteczna i trwała zmiana

Znasz receptę na sukces ? Zawsze przychodzi mi ta odpowiedź praca nad sobą, uważność, świadomość. Pielęgnuj swoje mocne strony i rozwijaj się, kreuj swą rzeczywistość, a Twoja praca nigdy nie pójdzie na marne. Rozwój osobisty zawsze przynosi satysfakcje. Dziś podzielę się z Tym Skutecznym i sprawdzonym narzędziem pozwolą ci wytrwać i cieszyć sie z efektu realizacji twego przedsięwzięcia. Wiele osób dzięki tej metodzie odmieniły swe Życie
Pomyśl o swoim pragnieniu czy potrzebie, o marzeniach. Czy Twoje potrzeby maja aspekt materialny czy duchowy? Nic nie oczekując czyniąc dobro w tajemnicy bezwarunkowe miłości to jeden z moich ulubionych cytatów. 

  “Miłość bezwarunkowa istnieje w każdym z nas. Stanowi naszą najgłębszą część. Nie jest aktywnym uczuciem, a raczej stanem. To nie “kocham Cię” z tego lub innego powodu ani “kocham Cię, jeśli Ty mnie kochasz”.

To miłość bez powodu, miłość bez celu. Ram Das 

To po prostu siedzenie w miłości, miłość, która obejmuje wszystko wokół nas to piękno które jest w nas wewnętrzna siła. Umysł myślący jest wygaszony miłością.” Wielu mentorów powie Ci że warto wyznaczyć granice jest to ważne we wszystkim.

Wiele pisze o miłości, o wyciszeniu się o medytacji, o miłości Boga do nas. Tak więc trwa wiara nadzieja i miłość z nich największa jest miłość i wdzięczność. Hymn o miłości uświadamia nam czym jest miłość a jest nią wszystko co prowadzi nas do Boga   to miłość z którą można zrobić wszystko bez niej się nic nie uda. 

-Co myślisz o skutecznej trwałej zmianie w Nowym Roku2023.  Czy masz potrzebę bycia bardziej sobą w prawdzie ? Czy masz przed sobą  nowe przedsięwzięcia? Podzielę się z Tobą moja metodą, weź z tego co jest dla Ciebie. Może moje małe iskierki mych słów i narzędzi pomogą ci   by stać się lepszą wersją siebie. Często pytają mnie jak zacząć prace nad sobą? Metoda wdzięczności, miłości to jedno w tym piękno oddychania, medytacja, intencja odnalezienie siebie w ciszy . Często Uskarżamy się na brak czasu. Jeśli się nad tym zastanawiasz i pytasz to znaczy, że zrobiłeś/łaś pierwszy krok. Że znajdziesz czas dla siebie. Czasem chcemy teraz od razu. Niestety sił nie starcza na długo popełniamy te same błędy. Wchodzimy w pułapki depresji, lęku. Nasze myśli kreują rzeczy, które się nigdy nie wydarzą. Kilka lat temu od przyjaciół z Londynu dostałam skuteczną inspiracje cudne ksiazki Transerfing Rzeczywistosci Vadim Zelant   Z nową inspiracją i wiarą w siebie zaczęłam odnowa tak jakbym czytała co było mi znane mi od najmłodszych lat . Zasady transferring nie wiedząc żyłam żywą zasadą Mój świat to mój Bóg co troszczy sie o mnie.  

Mój świat troszczył się o mnie powtarzaj często tę formułę w każdym przypadku niezależnie od tego co się dzieje, czy coś złego czy dobrego Cię spotka, Nawet gdy cieszysz się z sukcesu nie zapominaj powtórzyć sobie, że świat rzeczywiście się troszczą o ciebie kiedy zdarza się z przykrością i tak powtarzaj że Wszystko idzie jak trzeba twój świat wie jak o ciebie zadbać będzie tak jak patrzysz zwierciadło, a kiedy jest ci dobrze też pamiętaj o jednym twój świat rzeczywiście troszczy się o ciebie ta technika jest najprzyjemniejsza mimo swojej prostoty posiada moc. Doświadczyłam Tego od dzieciństwa po prostu zaufałam Wspieram Cię by wystarczyło Ci cierpliwości. Po jakimś czasie będziesz dosłownie wstrząśnięty że te słowa mają moc, czynią cuda. Wiem na pewno że mój świat, mój Bóg troszczy się o mnie i tak buduje mój świat wewnętrzny spokoju i zaufaniu . Być może skorzystasz wtedy poczujesz ile wartości nowych wniesiesz do swego życia codzienności do bycia w rodzinie do bycia w pracy w biznesie i we wszystkich aspektach Twojego życia. pamiętaj słowa mają moc i myślenie. Doceniaj innych zadbaj o detoks informacyjny dawaj to czego oczekujesz, po prostu bądź sobą, pracuj z celami. Znajdź mentora, bądź odważny uśmiechnij się, dbaj o porządek i organizację bądź pokorny i słuchaj bądź prawdziwy pozwól sobie być sobą a innym być innym. Zapisuj sobie to na kartce czy w notesie pamiętaj o uważności zacznij Jeszcze raz od początku warto i w ten sposób będziesz szczęśliwy sam z sobą do wszystkiego potrzebny jest Ty sam, sama i twoja uważność. Twój Plan, i Jego realizacja do wszystkiego potrzebne jest zaufanie miłość bezwarunkowa i wdzięczność zastosuj tą metodę może ci w czymś pomoże weź Wszystko co twoje

życzę ci skutecznych przecudnych zmian w tej rzeczywistości planowaniu codzienności i realizacji swoich marzeń Joanna