słuchaj swego serca nie umysłu…

słuchaj swego serca nie umysłu…

Istnieje bariera mądrości, która jest niszczona przez tych, którzy wybierają światło ponad ciemność, a miłość ponad nienawiść. Najtrudniejszą rzeczą dla nas do przyjęcia, będzie nowa energia zmian zmiany klimatyczne i energetyczne. Jak więc dostosować się do nowej świadomości, kiedy nic nie działa tak, jak kiedyś?

Być może w ciągu ostatnich kilku lat zmagałeś się ze stopniowymi i nagłymi zmianami w swoim życiu. Być może zmiana w zatrudnieniu, trudności finansowe, koniec związków, a nawet śmierć bliskich. Spójrz na te rzeczy z miłością – bez rozczarowania, gniewu czy urazy. Wszystkie się wydarzyły z jakiegoś powodu i będą się nadal dziać, zarówno wobec ciebie, jak i wokół ciebie. Nie masz na to wpływu. Zauważysz to i wkrótce stanie się bardzo oczywiste, że rzeczy nigdy nie będą takie same. To czas wielkich zmian. Przyzwyczaj się do tego, ponieważ jest to kwestia piękna.
Nigdy nie było czasów większej świadomości na Ziemi, jak ma to miejsce dzisiaj. NIGDY. Żaden cykl,, nie zbliża się do poziomu świadomości, jaki mamy dzisiaj na Ziemi. Ale przyszło z kilkoma nierównościami na drodze.
To wszyscy. odczuwamy młodzi, starzy, bogaci, biedni, ludzie, zwierzęta, ptaki, przyroda, świeccy i konsekrowani wyświęceni. To wszystko.

Nie ma dziś na Ziemi człowieka, który naprawdę rozumie, co nadchodzi, ponieważ nadal interpretują koncepcje nadejścia końca świata .
Jak możemy egzystować w myśleniu nowej energii poprzez stare wzorce? Nie możemy Nie będziemy. Nie bez myślenia i odczuwania przez nowe stany świadomości.Zrozumienie, że wszystko dzieje się na raz. Że wybieramy potencjały, które najlepiej pasują do naszego obecnego stanu istnienia, – Przebudzenie duchowe — Energia
To rzeczywistość, która działa na ciebie, a nie na ciebie. Rzeczywistość, która płynie swobodnie, zamiast opierać się temu, co mogłoby być.
. NIE ZEZWALAJ STRACH NA TWORZENIE WĄTPLIWOŚCI w swoich myślach
Nie Walcz, bo to będzie walczyć przeciw Tobie. Ciemna energia wie, kiedy się czegoś boisz i dokładnie rozumie, jak sprawić, byś wątpił we własne przebudzenie. Niektórzy twierdzili, że światło działa dla ciemności. Uważaj na to. To się dzieje częściej.
Jest to błędna interpretacja tego, czym jest lekka praca i lęk przed tym, co może zrobić. Nie można osądzić tych ludzi. Tylko miłość. Wybrana przez nich ścieżka jest dla nich odpowiednia. Gdy tylko ciemność wyczuje twoją wrażliwość, zabierze Cię do wysokiego poziomu dyskomfortu i nie spodoba ci się. Ujawni cię, ponieważ boisz się , a kiedy się boisz, to dokładnie tak, jak chcesz. To stan umysłu… Większość wie, co nadchodzi i będzie to manifestować się na różne sposoby dla was wszystkich. Dla niektórych będzie to głęboko zakorzenione w osobistych zawirowaniach i relacjach, a dla innych będzie to polityka i międzynarodowy krajobraz konfliktu.

Poszukaj wojen rasowych, wojen płciowych i wojen politycznych, ponieważ w ten sposób ciemność dzieli ludzkość.

Spójrz w przeszłość, a zobaczysz cykl. Czy znów się zakochasz, czy staniesz i kochasz ludzkość jako całość?

Nie musisz pozwalać ciemności wywoływać w tobie żadnych emocji, które powodują dyskomfort. Ciemna energia nie jest inteligentna. To jest głupie. Naprawdę głupi. Kiedy wyczuje swoją śmierć, robi rzeczy, które prowadzą do jej śmierci. Tym razem nie zadziała i to zobaczysz.

Zobaczysz próby spowodowania podziału i nie wpłyną one na ciebie w ten sam sposób. Kiedy stoisz w świetle, te rzeczy nie mogą cię dotknąć. Wystarczy tylko jedna świeca, aby oświetlić duży obszar, a ciemność chce ją zdmuchnąć.

Jak to zdmuchnie, skoro na całym świecie są tysiące innych świec? Jestem tuż obok ciebie, pomagając ci zapalić tę świecę i nigdy jej nie zgasić … pamiętaj to nasze myśli tworzą naszą rzeczywistość bądź szczęśliwy i twórz pozytywny obraz swojego życia .. słuchaj swego serca nie umysłu… https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *