słuchaj wewnętrznego głosu…

Zaczynasz na nowo definiować swoje istnienie. Wszystko, czego się nauczyłeś wcześniej, nie ma teraz wartości. Poszukujesz wiedzy, aby dowiedzieć się więcej o życiu. Nastąpi ogromna zmiana w sposobie myślenia – słuchanie wewnętrznego głosu jest jednym z nich.
Przeszłość
Twoja przeszłość już ci nie służy. Niektóre wspomnienia mogą cię prześladować; tłumienie ich nie spowoduje, że odejdą, zamiast tego zaakceptuj to i puść wolno…

Płaczesz bez wyraźnego powodu. Może to być spowodowane obawami z przeszłości lub akceptacją obecnych okoliczności, co powoduje depresję. Ponieważ płacz jest dobry i uwalnia negatywną energię przez łzy, lepiej płakać niż stłumić emocje.
Otwórz się na Intuicję, kiedy
Rozwijasz silne poczucie intuicji. Wiesz, co inni ludzie myślą o tobie i jakie są ich motywy.

Zaczynasz widzieć zjawiska paranormalne lub okazywać większe zainteresowanie innymi wymiarami. Twoje zdolności psychiczne zaczynają rosnąć.
w tobie dokonuje sie Zmiana
Wiele osób zaczyna zmieniać swój codzienny harmonogram i koncentruje się na tym, czego dusza zapragnie, jak zmiany w karierze. Przeważnie pozostawiając wszystko, co oferuje im mniejszą wartość. Wsłuchaj się w swą wewnętrzną mądrość
Czujesz, że masz boski cel i nie jesteś tylko ciałem. czujesz sercem i duszą

Niektórzy ludzie widzą aury i potrafią odróżnić wibracje pozytywne i negatywne.

Zwierzęta i ptaki częściej zachowują się w określony sposób, gdy jesteś w pobliżu. Odczytujesz wiadomości podprogowe.
Kiedykolwiek masz wątpliwości lub strach, widzisz znaki podprogowe, które prowadzą do odpowiedzi na twoje pytania.

Czujesz się bardzo bezbronny, ponieważ jesteś wrażliwy, ale zawsze masz dobre zamiary wobec innych ludzi – wzrasta współczucie.
Życie i śmierć
Nie boisz się śmierci. Zdajesz sobie sprawę, że życie i śmierć są częścią przemiany, a nawet po śmierci jest nas więcej. Śmierć to nie koniec.
Możesz wycofać się z rodziny i przyjaciół nie dlatego, że ich nie kochasz, ale aby odkryć prawdziwą istotę relacji, najpierw musisz ją porzucić i poszukać jej głębszego znaczenia. Po pewnym czasie możesz nawiązać nowe relacje z rodziną.

Zaczynasz widzieć wzorce liczb synchronicznych w miarę dostrojenia się do uniwersalnych wibracji. Jesteś ponad to co odbierało ci energie odnalazłeś droge do siebie. wszystko widzisz inaczej nie dajesz mocy tym co was dzieli tylko temu co was scala…

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top