Służ światu, a świat zatroszczy się o Ciebie.

 Służ światu, a świat zatroszczy się o Ciebie. Co możesz dać światu, a co dajesz , co dostajesz ? Znajdź tę wyjątkowy dar podziel się nim  i udostępnij jego innym.

To nie musi być heroiczne działanie, może to być modlitwa, medytacja   twój dar  serca,  Darem może być w każdym rodzaju przez  dobry uczynek,   dobre słowo, uśmiech  przez to świat staje się piękniejszy  skuteczny dla  świadomości  naszego otoczenia, to harmonia w naszej codzienności,  to jest tym czym żyjemy i jesteśmy. Ten prezent  dla wszechświata  może być czymś, co lubisz, czego pragniesz  robić w wolnym czasie. to dobro co wypływa z naszych serc.

Dar Może być tak mały, nie zauważalny ale równie skuteczny, jak pomaganie osobom starszym, cierpiącym,  rozjaśnianie nastrojów innych przez humor, uczenie innych umiejętności, słuchanie znajomych, pisanie blogów, rozmowa z najbliższą osobą to wyrażanie prawdziwej miłości  która każdy z nas ma w sercu lub wykonywanie pracy wewnętrznej i zewnętrznej, może być to małe ziarenko dobra, które może stać sie najpiękniejszą roślina , pięknym kwiatem, potężnym drzewem.

Nie wszyscy ludzie mogą rozpoznać którekolwiek z tych czynów, ale z pewnością jest to sposób świadczenia usług dla świata. Czasem sama intencja sprawia ze świat jest piękniejszy.

Dopóki znajdziesz prawdziwą radość w robieniu tych rzeczy, sprawisz, że świat stanie się lepszym miejscem. na ziemi  to twoje niebo  twoje szczecie  to ty  sam przyczyniasz się do tworzenia lepszego świata i uwolnienia potencjału ludzkiego. wyobraź sobie że wszystko co czynisz zostaje urzeczywistnione  to twoja świadomość rozjaśnia  horyzonty że wszystko jest przejrzyste i łatwe pozbywszy się śmieci negatywnych emocji i wspomnień   ze zdziwieniem odkryjesz  że twoja rzeczywistość przybiera cieplejsze i przytulne barwy twój  świat wokół ciebie jest piękniejszy.

Scroll to Top