Spraw by miłość nigdy nie odeszła.. jak pory roku… na wiosnę zakwitła od nowa..

Każdego dnia odkrywamy się na nowo. Każdy z nas poczuł euforie, ktoś z nas urzekł się pięknością duszy … ktoś inny poczuł, że to ta kobieta czy ten…mężczyzna.
Więc zakochujesz się w nim, a ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, jest złamanie serca, dlatego umierasz, aby wiedzieć, czy on czy ona czuje to samo, czy też nie, czy udawania sobie czy ty kochasz? Spytaj inaczej czy potrafisz kochać? Sztuka jest pokochać siebie…

Cóż, teraz możesz przestać się zastanawiać i uzyskać prawdziwe odpowiedzi, przechodząc przez życie, aby wiedzieć, że na pewno ktoś ciebie kocha.

Chociaż każdy z nas ma inne pojęcie o tym, czym jest lub powinna być miłość, niektórzy z nas mogą nie być w stanie rozpoznać znaków, gdy nadejdzie prawdziwa okazja.

Ponieważ miłość może być czasem bardzo trudna do zrozumienia, ale nie trzeba wszystkiego rozumieć wystarczy co Bóg daje kochać.

Prawdopodobnie chcesz dowiedzieć się, jakie to są, z najlepszych sposobów, aby dowiedzieć się, czy on czy ona cię kocha! To musi wyjść z obu stron nic na siłę. Czy w wkładasz wzajemne relacje wiele wysiłku?
To bardzo prosty, ale bardzo skuteczny sposób, aby dowiedzieć się, czy mężczyzna naprawdę cię interesuje i czy naprawdę cię kocha. Jeśli troszczy się o ciebie, zrobi wszystko i wszystko, abyś był szczęśliwy. Czy szanuje siebie i ciebie?

Jeśli naprawdę cię kocha, nie zamierza usprawiedliwiać się, że nie przyjdzie lub nie zrobi czegoś, o co go lub ją poprosiłaś,/łeś i nie zamierza postawić wszystkiego innego w swoim życiu przed tobą ani traktować cię jak siebie. nie priorytet. Zawsze poprosi o radę na temat swojego życia
Jeśli mężczyzna ceni twoje zdanie i prosi o radę w sprawie ważnych decyzji, które musi podjąć, oznacza to, że w pełni ci ufa i może na tobie polegać. Tak samo jest z kobietą.

Może to być również dobry wskaźnik, że jesteście w sobie zakochani, ponieważ chcecie , razem wziął udział w ważnych decyzjach, które trzeba podjąć.

Pamięta drobne szczegóły
Jeśli naprawdę troszczy się o ciebie, zainteresuje się twoim życiem i postara się zapamiętać twój harmonogram i codzienny rytuał.

Będzie zainteresowany, aby dowiedzieć się więcej o twojej pracy, twoich rodzicach i twoich przyjaciołach, i będzie chciał być na bieżąco z tymi wszystkimi sprawami. On chce cię zadowolić
Nawet jeśli musi zrobić coś, czego tak naprawdę nie lubi, zrobi to dla ciebie, tylko po to, by cię zadowolić i uszczęśliwić.

Jeśli cię kocha, twoje szczęście będzie dla niego najważniejsze, a będziesz wiedział, że traktuje cię i troszczy się o ciebie. Podejmuje inicjatywę
Nie czeka, aż zadzwonisz lub odeślesz go. Zamiast tego podejmuje inicjatywę i zaskakuje rezerwacjami na kolację, piknikiem, krótką wycieczką lub zabawną nocą.

Może to być wyraźny znak, że cię kocha i uważa, że ​​jesteś tego warta.Jego czyny będą mówić głośniej niż jego słowa.
Chociaż może powiedzieć, że cię kocha i troszczy się o ciebie, to sprawia, że ​​czujesz, że naprawdę cię kocha, to zupełnie inna sprawa.

Jeśli cię kocha, jego słowa będą zgodne z jego działaniami, a będziesz mógł poczuć jego miłość poprzez jego rzeczy, które robi dla ciebie i to, jak się zachowuje wokół ciebieOn jest zaangażowany we wszystkich dziedzinach życia
Jest zaangażowany we wszystkie dziedziny twojego życia, nie tylko te, które są dla niego wygodne. Jego zaangażowanie jest oczywiste w jego słowach i działaniach, a on upewnia się, że wiesz, że możesz na niego liczyć na wszystko.

Mówi o tobie swoim znajomym
Jeśli jest w tobie zakochany, najprawdopodobniej wykorzysta każdą okazję, aby wspomnieć coś o tobie swoim znajomym lub często dzielić się tym, co razem z nimi zrobiliście.

Jeśli zauważysz, że jego przyjaciele wiedzą dużo o tobie i twoim związku, możesz przyjąć, że jest to wyraźny znak, że troszczy się o ciebie i chce podzielić się z przyjaciółmi swoimi opiniami.Jest tam przez trudne części
Trzyma się, gdy sprawy stają się trudne, a nawet jeśli toczy się walka, chętnie się z tobą porozumie i wypracuje, abyś mógł znaleźć wspólny grunt i uratować swój związek.

Wiemy, że ostatnią rzeczą, którą chcesz zrobić, to zakochać się w kimś, a następnie dowiedzieć się, że twoje uczucia nie są odwzajemnione.

Przyjacielu ta kawa to wystygła… od lutego kwiaty już nie jedne były w wazonie niejedna sukienkę miałam na sobie … byłam z Tobą każdego dnia kiedy było ci źle i dobrze… W chorobie i radości… Kiedy były burze i kiedy świeciło słońce… cztery pory roku minęły już,a ty dalej nie wiesz… kobieta nie jest na weekend, mężczyzna tez ma znaczenie… w życiu kobiety miłość trzeba mieć do siebie i w sobie by ktoś z tobą był szczęśliwy. żyj bądź wolny, radosny żyj i bądź szczęśliwy pamiętaj słowa maja moc – mogą zabić…. miłość…i wszelkie nadzieje. Pozwól sobie na szczęście przed każdym z nas jest nie jeden wybór… bądź szczęśliwy z sobą, a inni będą szczęśliwi z Tobą … Trzymaj się mocno Pana Jezusa on twe ścieżki wyrówna. Moi drodzy Życzę wam dobrego partnera, partnerki która by ocierał twój pot z czoła podczas wysiłku czy choroby. Twoje łzy. Radości lub smutku . Udźwignęliście by razem ciężar waszego życia. spraw by miłość nigdy nie odeszła.. jak pory roku… na wiosnę zakwitła od nowa… Namaste Joanna

Scroll to Top