Spróbuj rozpocząć nowa drogę aby być szczęśliwym.

Spróbuj rozpocząć nowa drogę aby być szczęśliwym.
Piękno świata, które nas otacza jest uosobieniem Miłości  Boga- czystej jak źródlana  woda, potężnej jak  górskie szczyty, piękne gwiaździste niebo , gwiazdozbiory i plejady pięknej i nie niepojętej  do opisania, przestrzeni jak zachody słońca i wschody słońca,jak wschody i zachody księżyca, jak wiatr jak kropelki rosy rozsypane jak diamenty na zielone łąki, lasy, stepy  pachnące kwiaty, śpiew ptaków …wszystko na tym świecie potrzebuje czystej, zrównoważonej energii miłości  aby przetrwać, aby żyć aby trwać\.W przeciwnym razie uschnie w nicość. Jeśli nie wierzymy , nie kochamy straciliśmy sens to tracimy  zdolność do kochania siebie utracimy zdolność poczucia piękna ziemi , przestrzeni  wszechświata.

Wycofujemy się do najciemniejszych i najgłębszych zakątków naszego umysłu, gdzie nikt nas nie słyszy i nie toczy się bez końca w samotności i smutku. Każdy pomysł, idea, sukces lub porażka ma swój początek w umyśle. Pamiętaj, że najważniejsze jest działanie – bez względu na to ile razy dziennie będziesz czytać afirmacje, raczej nie pomogą Ci, jeżeli będziesz oczekiwać bezczynnie, aż los się uśmiechnie. Wszechświat potrzebuje twych dłoni i otwartego serca pełnego miłości.Usuń negatywność, pesymizm nie utożsamiaj się z lękiem , strachem , chorobą.
– Zawsze staraj się myśleć pozytywnie o każdej sytuacji.

– Pamiętaj, że negatywne myśli przekształcą się w negatywne działania.

– Zawsze staraj się budować poczucie własnej wartości, aby uwierzyć w siebie.

– Uwierz, że możesz osiągnąć wszystko w swoim życiu, przede wszystkim pójdź za tym Zostań i bądź psychicznie silny
– Nie bój się spędzać samotnie czasu.

– Nie rozmyślaj o swojej przeszłości.

– Świat nic ci nie jest winien. ty winien jesteś światu uśmiechu  i radości. świat wszystko przyjmie bo milczy ale w swoim czasie zbierzesz owoce tego co posiałeś/łaś.

po prostu uśmiechnij sie i żyj miłością a świat zatroszczy sie o ciebie. https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Scroll to Top