Stajesz się tym co myślisz…sam kształtujesz warstwę swego świata…

Stajesz się tym co myślisz…sam kształtujesz warstwę swego świata…

PRAWO PRZYCIĄGANIA
„Stajesz się tym, co myślisz”.

Jak powiedziałam wcześniej, wszechświat odpowiada naszym myślom. Cokolwiek dajemy światu, otrzymujemy tak samo.

Wszystko, co nam się przydarza, to nasze tworzenie. Natura po prostu dostarcza nasze myśli w formie fizycznej. Jeśli możesz tak trzymać, a następnie zaufać procesowi, możesz los trzymać  w swoich rękach.

Pozytywne myśli to wibracje dla wszechświata. Przyciąga pozytywne rezultaty do naszych światów. Szczęście, radość, uznanie, uśmiech ; wszystko to przyciąga pozytywne rzeczy do waszego świata i wszystko, czego potrzeba, to wiara ,miłość ,zaufanie. Pierwszym krokiem jest uwierzyć w to i pozwolić procesowi zrobić wszystko, co w jego mocy i zaufać i pokochać.

Czy kiedykolwiek doświadczyłeś jakiegoś niezwykłego powtarzającego się  cudu?Może się pojawić, gdy coś czytasz, gdy coś doświadczasz, może po prostu być w tobie.

Cóż, to natura komunikuje się z tobą. . Mogą obudzić w nas jakieś uczucie, mogą przynieść nam pomysły, nazwać je. Ogólnie pokazuje to, że nie wszystko♥, co dzieje się w naszym życiu, jest wynikiem naszych działań i chętnie możemy tworzyć przyszłość naszymi myślami i wierzymy, że nie ma większej siły niż my, która dostosowuje nasze codzienne życie. Szczęście i zbiegi okoliczności są częścią naszego codziennego życia to znacznie więcej niż zbieg okoliczności. Sam kształtujesz warstwę swego świata . jesteś sprawcą rzeczywistości pozwól by świat zatroszczył się o ciebie,  zwolnij  wpuść świat pozwól mu być dla ciebie komfortowym pomimo rzeczy nie wiarygodnych, pełnych problemów może przekształcić sie w radosne bez konfliktowe dni tajemnica siły brzmi byś zwolnił i bez reszty zaufał uśmiechnij się…warto… sama doświadczyłam tego…