stwórz w sobie harmonie – pozwól sobie

Wszystko w tym wszechświecie jest połączone i nic nie jest przypadkiem. Często zapominamy, że wszyscy jesteśmy istotami duchowymi doświadczającymi …

Wszyscy jesteśmy samym Wszechświatem wyrażającym się jako ludzie.mamy w sobie 5 żywiołów fizycznych – Powietrze, Wodę, Ogień, Ziemię i Eter. Eter jest bardziej recesywny niż dominujący w naturze.

Dla niektórych osób energie wszystkich czterech żywiołów są intensywne i rezonują ze wszystkimi czterema żywiołami.
Zastanów sie jaki element zywiołu ma nad tobą przewagę.

-Duchy ognia są tutaj, aby dostarczać wiadomości do świata. Mają wieczny płomień w płomieniach, który zawsze prowadzi ich do podążania za marzeniami i podbijania wszystkich. Nie muszą podejmować poważnych kroków, aby dostroić się do swojego prawdziwego płomienia – będąc prawdziwym sobą po prostu mogą tworzyć magię, nie kończąc się dla nich. Mogą dostarczyć wiadomość, gdy są wierni sobie.

Gdy brak równowagi, Duch Ognia może stać się zbyt agresywny i nadmiernie dominujący w naturze.

Mogą atakować odcinki energii i atakować każdego, kto przeszkadza im na drodze. Jednak, gdy skupiają się na szerszym obrazie i pamiętają o swojej podstawowej sile, zaczynają czuć spokój i odnajdować pozory i zdrowie psychiczne.
Problem z duchem ognia polega na tym, że kiedy nie są zsynchronizowane, tracą zdolność jasnego myślenia; mają epizodyczne ataki lękowe i czują się zablokowani w niektórych aspektach swojego życia.

-Duchy Ziemi są na tej planecie, aby leczyć. Uzdrawiaj siebie, innych i cały świat. Ponieważ są naturalnymi uzdrowicielami, pociągają ich rośliny i ich właściwości lecznicze. Są wysoce zestrojeni z Ziemią i czują to także wewnętrznie. Ich celem jest uczynienie tego miejsca lepszym miejscem do życia.

Kiedy duch Ziemi się budzi, dzieje się tak dlatego, że mają głębokie pragnienie uzdrowienia. Są bardzo zmotywowani i nie mają nic przeciwko przyjmowaniu obowiązków lub wypełnianiu swoich obowiązków. Są urodzonymi liderami i zwykle mają dużo miejsca, aby pomieścić ludzi w życiu.

Kiedy równowaga na Ziemi jest niezrównoważona, duch staje się bardzo zimny i zapominają trzymać się szerszego obrazu. Są dalekie i niespokojne. Muszą spędzać czas w naturze, aby znaleźć równowagę.

  • Duchy powietrzne są obecne na Ziemi, aby wprowadzać innowacje i wizję. Ich cel jest bardzo boski i są naturalnymi nauczycielami i mówcami. Elementy powietrza są silnymi wizjonerami i przynoszą trwałą zmianę dzięki ich rewolucyjnym ideom i przekonaniom. Oni kończą swoją podróż przez wiele wcieleń.

Duchy Powietrza są strażnikami pokoju i starają się go chronić. Mają naturalne możliwości rozwiązywania wszelkich problemów i rozwiązywania konfliktów. Duchy powietrzne często zaczynają dostrajać się do swojej przebudzonej jaźni poprzez prorocze wizje i sny.
Przebudzenie do piątego wymiaru
Kiedy są niezrównoważeni, mogą wyczuwać konflikt i zamykać się przed sytuacją, zamiast sobie z nią radzić. Mają też tendencję do utraty kontaktu z ludźmi i zdolności do leczenia lub reagowania na trudne sytuacje.

-Duchy Wody są tutaj, aby leczyć poprzez aspekty sztuki, muzyki i kreatywności. Wysoce intuicyjni, eksperymentują ze swoją twórczą stroną i odkrywają wszystko z otwartym umysłem i sercem. Elementy wodne są bardzo wrażliwe na otoczenie i mogą z łatwością czerpać energię ludzi, dzieje się to również wtedy, gdy nie są tego świadomi. Mają dar intuicji i dość łatwo mogą dotrzeć do innych ludzi.

Element wody może się obudzić, po prostu wiedząc, kim są i umożliwiając swobodny przepływ kreatywności. Element wodny ma naturę niekonformistyczną, a kiedy siła się dostosowuje, traci równowagę i nie jest zsynchronizowana.

Kiedy tracą równowagę, czują się wyczerpani i przytłoczeni. Stają się nadmiernie wrażliwi, odczuwają depresję i lęk. Bardzo ważne jest, aby znak wodny poradził sobie z ich emocjonalną stroną. Zrzucanie resztek energii przez łzy bardzo pomaga.

Czy łączysz się z którymkolwiek z tych elementów lub z więcej niż jednym? Osobiście łączę się ze wszystkimi. To jest piękne i jednocześnie wzmacniające, aby lepiej zrozumieć siebie.

Drzewo to twoje życie zaufaj… stwórz w sobie harmonie – pozwól sobie na miłość…

Scroll to Top