świadomości to przebudzenie.

 świadomości to przebudzenie.

 świadomości to przebudzenie.

Świadomości to przebudzenie.

Twoje duchowe horyzonty rozciągają się i stajecie się zdolni do rzeczy, o których można tylko marzyć. Możesz uśmierzyć ból. Możesz poprzez oddech kształtować swa rzeczywistość , poprzez oddech możesz oczyszczać swą przestrzeń … możesz świadomie odpuszczać. i przyciągać to co najlepsze dla Ciebie.
Kiedy Twoje lekkie ciało się uformuje, zrozumiesz, że to było tego warte. Pomyśl o jasnym ciele jako eliksir młodości.
Może spowolnić skutki starzenia się i wytrzymać ogromny ból fizyczny i psychiczny z przeszłości

nie daj się pokonać przez Stan smutku, lęku, roztargnienia, rozpamiętywania.
Smutek całkowicie Cię pochłonie. Zatrzaskuje się jak pasożyt. Nie będziesz w stanie zrozumieć, dlaczego?

Aby ustąpić jasnemu ciału, musisz oczyścić się ze wszystkich negatywnych energii, negatywnych emocji, negatywnych uczuć, które zgromadziłeś w swojej przeszłości i właśnie to się dzieje. – przebaczenie sobie i innym.Wyzbycie się poczucia winy i leku.
Umiejętność przebaczenia sobie i innym.
Przebaczenie sobie jest najtrudniejszym przedsięwzięciem w duchowym uzdrawianiu. Wybaczyć sobie to znaczy wybaczam, że nie świadomie dopuściłam się sytuacji .., że zezwoliłam by mnie krzywdzono… , wybaczam sobie, że w mojej bezradności narzekałam i obciążałam tym innych… , wybaczam sobie , że krzywdziłam swe wewnętrzne dziecko.., wybaczam sobie, że nie byłam w zgodzie z samą sobą…że nie podjęłam właściwych decyzji… wybaczam sobie….wybaczyć sobie to czas dla duchowości… by pracować nad sobą. Praca nad sobą to codzienny czas dla siebie.To spotkanie z Bogiem który jest we mnie i w każdym człowieku. Bądż wdzięczna za wszystko co masz , za życie. to ma ogromny w pływ na Twój rozwój, biznes. czuwaj i dobrym świadectwem życia dawaj świadectwo, że jesteś dobrym człowiekiem. świadomie  postrzegaj siebie… kim jestem?

Jeśli chcesz pracować nad sobą, lub zrobić porządek ze swoim życiem, uzdrowić się z leku i zacząć odnowa żyć świadomie i urzeczywistniać swoje marzenia  w radości ,    a moje doświadczenie pomogło ci zadzwoń do mnie  lub napisz.

Ukończyłam dwuletnią szkołę duchowego uzdrawiania  NFSH tj.należę do Brytyjskiej Federacji Uzdrowicieli Duchowych. Ukończyłam również inne kursy jak Master  Reiki.  Akupresurę i masaże uzdrawiające  lomi lomi -nui  pozdrawiam Joanna

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *