To ty tworzysz swój świat…

To ty tworzysz swój świat…
Nikt z nas nie nie chce się czuć źle, dlatego nie możesz się czuć źle. W rezultacie czujesz się jeszcze gorzej, a jeśli nadal się temu opierasz, zaczynasz tworzyć swoja wyobraźnia spiralę w dół. Albo chcesz utrzymać swoją częstotliwość na poziomie wibracyjnym, który sprawia, że ​​czujesz się potężny i kochany, i kreatywny… Znam sposób na zdefiniowanie dobrych i złych uczuć są one ostatecznie dwiema stronami tej samej monety, które pozwolą ci odzyskać kontrolę i wyjść z jakiejkolwiek mentalności ofiary.
Każda sytuacja, myśl lub okoliczność jest z natury neutralna. To twój punkt widzenia,

Zawsze jest coś do nauczenia się, gdy czujesz się źle.czy dobrze. Jest to okazja do rozwoju, otwierając więcej na siebie wykorzystując swoją energię w działaniu …

Trudno jest dostrzec, że zawsze kontrolujesz swój stan bycia i że nikt inny, ani nic, co by ci nie zrobili, nie może ci odebrać twojej mocy lub wyboru, by poczuć się niesamowicie. Chyba że im na to pozwolisz. Czy czujesz się dobrze, oddając swoją moc i pozwól, by zależało to od działań innych, niezależnie od tego, czy czujesz się świetnie?koniec stanu ofiary, nie. Dobrze jest myśleć, że kontrolujesz swój stan bycia, że ​​masz wolną wolę, ponieważ to prawda.a prawda nas wyzwoli…

Zanurz się t głęboko, jak to jest tylko możliwe w samorealizacji
Pierwsza metoda utrzymania wysokiej częstotliwości jest najważniejsza. Gdy wszystko inne zawiedzie, przejdź do tego. Jest to po prostu sposób na pogłębienie samorealizacji poprzez zwrócenie uwagi na fakt, że istniejesz. W rzeczywistości, jeśli będziesz ciągle przypominał sobie, że istniejesz, że żyjesz, że jesteś tutaj, że jesteś teraz świadomy, będziesz mógł wejść głębiej i dalej w swoje istnienie, w swoje wnętrze jako Świadomość.
Pamiętając o tym, że istniejesz, że jesteś tu i teraz, świadomy siebie, będziesz w stanie zrelaksować całą aktywność myślową i skupić się z powrotem na swoich korzeniach, dając sobie restart.

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top