Tylko wytrwali uzyskują siły…

Tylko wytrwali uzyskują siły…

nie poddawaj się tylko wytrwali uzyskują siły, Nie poddawaj się nigdy
Nawet gdy los Tobie przeciwny
Ty musisz być silny… Uwierz w siebie… Nabierz pokory i dystansu…
Nie po to aby krzywdzić lecz ochraniać innych…

Poddanie się nie jest tym samym, co poddanie się. Kiedy sytuacja życiowa wydaje się nierozwiązywalna,pozwól sobie na szczęście i zgodę z samym sobą, skup się i rozważ, czuj sercem nie umysłem. Kiedy otwierasz przestrzeń swojego serca i poddajesz się wyższej mocy stojącej za hałasem twojego myślenia i analizy.

Kiedy nie stawiasz oporu, płyniesz z życiem bez wysiłku. Umysł wywiera presję, potępienia i odporność na płynącą wodę życia. Kiedy zdajesz sobie sprawę, puszczasz ten opór, a rzeczy zaczynają nabierać kształtu i dopasowywać się do pozornie cudownej siły.

Boska wola i odwaga: kiedy jesteś unieruchomiony strachem i niepewnością, ale odważysz się zrobić pierwszy krok naprzód, zstępuje na ciebie wielka moc i odwaga. To odwaga, która płynie z zaufania i pozwalania Boskiej woli działać poprzez ciebie.

kiedy ufasz i pozwalasz, aby coś się stało, twoja świadomość przebija się przez problem, który sprawia, że ​​widzisz go w nowym i innym świetle. Daje to nadzieję i pozytywność. Odwagi Namaste

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *