.Umysł ma być sługą, a ty jego panem, a nie odwrotnie.- nie bój się żyć…

 Pielęgnuj własną troskę o siebie opiekuj się swym wewnętrznym dzieckiem

Często mówimy, że nie mamy czasu, możemy zająć się sobą później i ustawić priorytet na rzeczy, które wydają się ważniejsze.

Prawda jest taka, że ​​nie możesz odnieść sukcesu we wszystkim, co robisz i realizować, jednocześnie zaniedbując siebie.

W końcu nie będziesz cierpiał sam, ale także Twoi bliscy i kariera.

Troska o siebie jest równie ważna, jak dostarczanie żywności do stołu. Niezdolność do opieki, na którą zasługuje, wkrótce sprawi, że poczujesz się rozdrażniony, wypalony lub nawet chory.aby zobaczyć w drugiej osobie wartościowego człowieka – trzeba najpierw dostrzec go w sobie. Przede wszystkim to w sobie najpierw mamy znaleźć  przekonanie, że jestem wartościowa niezależnie od wszystkiego Rób rzeczy, które Cię uzupełniają, spędzaj czas w samotności, czytają dobrą książkę, spotkaj się z naturą spacer, medytacyjne spotkanie z Bogiem lub spędź czas ze swoimi bliskimi, zjedz kolację z przyjaciółmi idź do kina.

Czytaj Dopilnuj, abyś codziennie uwzględniał w swoich priorytetach praktykę samopomocy, samodyscypliny.
– Ćwicz samodyscyplinę.
Nie ma szybkiej i łatwej drogi, aby stać się najlepszą wersją siebie. Wszystko, co warto mieć, wymaga ciągłej dyscypliny i praktyki, wytrwałości, systematyczność.  Codzienne wykonywanie małych kroków jest najlepszym sposobem na ćwiczenie samodyscypliny.

Podobnie jak mięsień, samodyscyplina jest czymś, co można zbudować i rozwinąć  trening. To nie jest coś, co robimy z dnia na dzień, to coś, co opanujemy poprzez serię powtórzeń, systematycznie, wytrwale.

Kiedy robisz coś w kółko, na końcu stanie się to drugą naturą. A kiedy opanujesz umiejętność, możesz przejść do innych obszarów, w których ukrywasz swój pełny potencjał.

Przejmij kontrolę nad swoim ciałem.
Nasze ciało jest świątynią, którą należy traktować z szacunkiem. Mamy tylko jedno, więc nie ma powodu, żebyś nie zadbał o to najlepiej, jak potrafisz.

To dlatego, że twój intuicyjny głos nie konkuruje, by być najgłośniejszym w przeciwieństwie do twojego ego.

Twój umysł odgrywa ważną rolę w ocenie prawa od zła, dobra od zła, od niebezpieczeństwa, w górę, w dół i wiele innych. Wznosząc się w gęstość świadomości
Umysł ma być sługą, a ty jego panem, a nie odwrotnie. nieb bój sie żyć…

Scroll to Top