Uwierz w siebie i żyj w obfitości.

Słuchaj swojej intuicji.
Twoja intuicja to cichy głos, który działa…
To twój wewnętrzny nawigator, co zawsze ma rację.

Słuchanie intuicji jest walką. To dlatego, że twój intuicyjny głos nie konkuruje o bycie najgłośniejszym w przeciwieństwie do twojego ego.

Twój umysł odgrywa ważną rolę w ocenie dobra od zła, bezpieczeństwa od niebezpiecznych, wzlotów, upadków i wielu innych.

Czy można poczuć, gdy ktoś myśli o tobie?
Umysł ma być sługą, a ty jego panem, ale czasami twoje ego straszy cię ciszą i zamieszaniem, podczas gdy udaje, że jesteś tobą.

Słuchaj intuicji, uspokój w sobie fale niepokoju…

Wykonuj tę praktykę, dopóki nie zaczniesz słyszeć tego rodzaju wewnętrznego głosu we wewnątrz siebie, który może również wywoływać uczucie przeczucia. Pozwalając, aby ten wewnętrzny głos cię prowadził, twoje życie staje się bardziej magiczne, a sprawy stają się łatwiejsze. Twoje życie stałoby się wtedy bardziej pozytywne i miałoby większy przepływ.

Każdy z nas
Otrzymuje wyjątkowy prezent, od Stwórcy którym sam możesz dać światu. podziel się nią z innymi.

Nie musi to być akt heroiczny, aby twój dar mógł być skuteczny dla zbiorowej świadomości. Ten prezent może być czymś, co lubisz robić w wolnym czasie.

Może być tak mały, ale równie skuteczny jak pomaganie innym rozjaśnianie nastrojów innym swoim humorem, uczenie innych umiejętności, słuchanie znajomych, pisanie blogów, wyrażanie prawdziwej miłości lub wykonywanie wewnętrznej pracy nad sobą. Pozamiataj swój świat…

Nie wszyscy ludzie mogą rozpoznać którekolwiek z tych czynów, ale z pewnością jest to sposób świadczenia usług światu.

Dopóki czerpiesz prawdziwą radość z robienia tych rzeczy, czynisz ten świat lepszym miejscem. dla nas samych Robisz swój udział w tworzeniu lepszego świata i uwalnianiu swojego ludzkiego potencjału.

Uwierz w siebie i żyj w obfitości.
Spełnienie najgłębszych pragnień i spełnienie życzeń jest możliwe, jeśli po prostu w to wierzysz. Mocne przekonanie jest tym, czego potrzebujesz, aby ponownie skalibrować licznik liczebności i mieć rzeczy, które chcesz.

Powtórzenie jest tutaj kluczowe. Przekonaj się wielokrotnie, że możesz mieć to, czego chcesz. Jeśli możesz to sobie wyobrazić, możesz je zdobyć. świat troszczy się o ciebie.

Wyobraź sobie, że masz rzeczywistość, którą chcesz. Miej w głowie cele końcowe, jakie mogą być. Bądź wdzięczny… widząc swój cel końcowy jako „teraz” jest potężnym narzędziem do zintegrowania w nim emocji. Kiedy twoje emocje będą na tym samym poziomie, co życie w pożądanej rzeczywistości, zaczniesz dostrzegać możliwości. których dotąd nie dostrzegałeś… Może to być związek marzeń, satysfakcjonująca kariera lub poczucie własnej wartości.

Dzięki temu otwierają się przed Tobą nowe drzwi, to ty masz do nich klucze przed tobą drzwi otwarte, których nikt nie może zamknąć, bo ty, chociaż moc masz że gdyby się było bardziej czujnym, można by dostrzec pewne oznaki możliwych słabości, brak nadziei, czy odrzucenie Boga, zamyka nas w sobie, na siebie i na Boga.On ma klucz do wszystkich serc, nawet tych zamkniętych! W darze dostałeś dar osobistego spotkania którą wiara potrzebujesz jeszcze znaku , aby uwierzyć? Pięknego tygodnia Joanna

Scroll to Top