Walcz o siebie to Twoje życie

Walcz o siebie to Twoje życie

Walcz o siebie to Twoje życie

Pamiętaj przyjacielu  W dążeniu do celu niema rzeczy niemożliwych  zawsze bądź sobą, wyrażaj siebie, nie bądź kopią osobowośći – ludzi sukcesów, motywacja jest w Tobie. Warto zawalczyć o swoje marzenia, czasem wydają się nie osiągalne.
Walcz o siebie to Twoje życie, nie zwracaj uwagi na to co inni mówią o Tobie, choć czasem warto wyciągnąć wnioski by coś zmienić w swoim życiu. Przestań myślami wracać do tego co było. Wszystko w Życiu ma swój cel, wzloty, upadki, doświadczenia. Spotykasz ludzi którzy są Ci potrzebni ale po mimo wszystko swojego szczęścia nie możesz uzależniać od innych, ani tym bardziej od losu. Powinieneś być silny, bo tylko tacy ludzie bywają szczęśliwi.  Badź odpowiedzialny, za istotę swoich planów, za czyny słowa, którymi budujesz, bądź wdzieczny za to co masz, wdzięczność wszystko pomnaża.
Dla mnie jest tylko chwila obecna droga,tu i teraz…Nie wczoraj i nie jutro… Życie dzieje się tu i teraz. Bo przyszłość może w duszy mojej nie zagości, żyj bądź szczęśliwy… Rozsiewaj wokół siebie Szczęście które istnieje tu i teraz ! Dokładnie, żyj dziś bo wczoraj nie wróci. Nie żyj przeszłością. Przyszłość jest pełna niespodzianek ,przed Toba wszystko co najlepsze. Bądź zawsze szczęśliwa – szczęśliwy i zadowolona – zadowolony.