Warto mieć harmonie w sobie… wpłynie to na zdrowie nas samych.

SONY DSC

Bądź Asertywny – asertywność jest cenna, a odmowa udzielenia pomocy nie oznacza egoizmu. Nie musisz się tłumaczyć! Bądź odporny na krytykę innych- zadbaj o samoocenę, samodyscyplinę. Możesz zastosować zasadę ograniczonego zaufania. Miej  szacunek do drugiego człowieka – miej szacunek do siebie. Szanuj siebie i wymagaj – by inni szanowali siebie i szanowali drugiego człowieka . Szczęśliwy ten co umie śmiać się z siebie. Warto mieć harmonie w sobie wpłynie to na zdrowie nas samych.
Nie zakwaszaj domysłami, pomówieniami, plotkami, goryczą swego organizmu, swego życia. Nigdy nie poniżaj innych.
Miej świadomość, że plotki, pomówienia, pretensje przeszkadzają w życiu efektywności, twórczości wprowadzają w nasze życie chaos.
Każdy człowiek jest inny i nosi w sobie indywidualne pragnienia oraz frustracje. Zdrowe ciało jest wielokrotnie odzwierciedleniem Naszej duszy. Ciesząc się pełnią zdrowia, oraz żyjąc w radości i szczęściu, możemy wręcz zapomnieć o wszelkich chorobach i dolegliwościach. Pamiętaj, że w zdrowym ciele – zdrowy duch! Uwierz mi ze asertywność jest najlepszym sposobem na funkcjonowanie na świecie. Skup sie na swojej asertywności Pamiętaj wyrażanie twojej opini powinno służyć w budowaniu własnej wartości – harmonii…

Scroll to Top