Warto świadomie wybierać co dla nas jest najlepsze.

Warto świadomie wybierać co dla nas jest najlepsze.

Przyjacielu Zatrzymaj się. Przeczytaj może znajdziesz sposób na bezsenność. Czym jest duchowe przebudzenie? To postrzeganie wszystkiego inaczej… Świadomość wchodzi w głębszy kontakt z tym co nazywa rzeczywistością. Nasze ciała są pełne energii, które przepływają przez nas. Możemy być nieświadomi tych energii, ale budzenie się każdej nocy w tym samym czasie jest znakiem którego nie powinniśmy ignorować. Aktywność merydianów o każdej porze dnia czy nocy ma swoje znaczenie. Obserwuje to przez 37 lat kiedy zainteresowałam się starożytną medycyną chińską i akupresurą. Akupresura to praca na meridianach, czyli drogach przepływu energii oraz centrach energetycznych w ciele człowieka. Diagnostyką merydianową zajęłam się od 16 roku obejmuje chciałam podzielić wiedzą pokazać charakterystykę objawów patologicznych, na merydianach.

Zdrowie psychiczne , fizyczne społeczne i duchowe uwarunkowują nasze codzienne zdrowie. W zdrowym ciele zdrowy duch … W zdrowym duchu zdrowe ciało. Przez refleksologię i chińską teorię meridianów. Wiele lat praktyki leczniczej, dokonałam dokładną analizę najróżniejszych objawów i schorzeń pacjentów oraz porównywanie setek historii chorobowych, doprowadziło do niezaprzeczalnych wniosków o istnieniu związku między kanałami energetycznymi opisanymi przez akupunkturę chińską i teorią refleksologii. Ludzie odzyskują siłę i zdrowie.
Poniżej zrobiłam opis na czym polega praca na merydianach. Refleksoterapia stóp koncentruje się na odcinkach meridianów znajdujących się w stopach, które są stymulowane dotykiem i oddychaniem za pomocą specyficznych technik manualnych masażysty.
Skuteczność zabiegów refleksologicznych przypisuje się masażowi punktów na stopach odpowiadających poszczególnym narządom organizmu ważne jest oddychanie proces wymiany powoduje do tlenienie i ukrwienie najważniejszych narządów wewnętrznych organizmu. Bardzo ważna jest tu postawa terapeuty przygotowanie fizyczne, psychiczne i duchowe pacjenta.
Takie oddziaływanie terapeutyczne pomaga usunąć zablokowania energetyczne w meridianach i powoduje tym samym swobodny i niezakłócony przepływ energii ciała (energii chi). W tym wypracowaniu chcę zwrócić szczególna uwagę, że zdrowie fizyczne, psychiczne społeczne i duchowe ma szczególne uwarunkowanie naszego zdrowia. Nie ukrywam przed wami, że jest to moją pasją. Moja wędrówka 37 letniej wiedzy. Zaczynałam od krótkich ćwiczeń z akupresurą i oddechem do których was zachęcam i polecam by pomóc sobie i swoim najbliższym. Merydiany czyli połączenia energetyczne ciała połączone są z systemem zegarowym, który są aktywne w różnych okresach dnia i nocy. Kłopoty ze snem mogą być znakiem, że masz problemy zdrowotne i musisz coś zmienić. W Zdrowym ciele zdrowy duch . W zdrowym duchu- zdrowe ciało. Spójność ciało i dusza. Warto świadomie wybierać co dla nas jest najlepsze. w najbliższym czasie będę organizowała szkolenia napiszcie do mnie czy ktoś jest zainteresowany… pozdrawiam Joanna…. https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/