WDZIĘCZNOŚĆ

WDZIĘCZNOŚĆ

WDZIĘCZNOŚĆ

Wdzięczność ma naprawdę ogromna‌ moc. I podobnie jak każde uczucie,

wdzięczność jest energią przyciągającą bezwarunkową miłość energię która, z nią rezonuje. Innymi słowy, gdy odczuwasz wdzięczność, przyciągasz do siebie więcej rzeczy, za które możesz odczuwać wdzięczność wewnętrzny spokój i radość. Manifestuję WDZIĘCZNOŚĆ, od dziecka, jestem radosna i nic nie oczekując przyjmuję TO CO Najlepsze. Zapraszam Cię byś od rana praktykował_a , tą technikę poczujesz zmiany w Twoim życiu nie będziesz tracił_a, energii życia .

Pomyśl ‌o tym, co czujesz, gdy jesteś naprawdę za coś wdzięczny. To bardzo przyjemne uczucie i do tego takie, proste . Dzięki ćwiczeniom można, dłużej utrzymać wewnętrzny spokój i radość dziecka w zaufaniu Jestem tu I teraz.

Łatwo nam rozproszyć się w życiu na skutek wszystkich naszych interpretacji i zacząć przyjmować za oczywiste te drobne cuda, które nas otaczają . Proste rzeczy, takie jak bieżąca woda, zdolność do oddychania, przyroda i jej piękno.

Wszystkie te „drobne rzeczy” możesz przeobrazić, w potężny magnes przyciągający obfitość, życia. Pozwól sobie poświęcić, trochę czasu na to, aby przeżyć prawdziwe uczucie wdzięczności za wszystko, o czym możesz tylko pomyśleć.

Pozwól sobie świadomie wybrać co najlepsze dla Ciebie przez cały dzień, doceniał swoje codzienne „zwykłe” życie.

Gdy rozpoczynasz, dziś kolejną podróż swoja‌ ścieżką i zaczniesz silnie przyciągać sytuacje, które powiodą Cię tam, dokąd chcesz pójść, różne drobne rzeczy zaczną się w twoim życiu. Pozwól sobie na

Okazywanie wdzięczności za te rzeczy – nawet te na pozornie bez znaczenia – przys‌pieszy przyciąganie cudów w Twoim życiu.

obfitości, uśmiechu I radości pozwól sobie na to .

Jeśli czujesz, że pragniesz wejść na drogę wdzięczności, a potrzebujesz drogowskazu i dobrego startu to napisz do mnie Joana