Wdzięczność falą szczęścia…

Wdzięczność falą szczęścia…

Och jak   jest wspaniale pójść na spacer z Bogiem. W majestacie piękna i wszechmocnej obecności…Obsypał mnie mój wszechświat płatkami wiosny, pięknego kwiecia łąk i leśnej polany. Chwytam je garściami jak dziecko…biegnąc boso po łące. Śpiewałam, czułam, jak się unosi dźwięk wraz z wiatrem, echem melodia duszy, w ciszy nikt nie słyszy, świat uśpiony w snu marzeń … tylko Bóg i jego skrzydlate dzieci, czyżby może anioły. Towarzyszą mi ptaki, kolorowe motylki, poczułam wolność tak jakby nigdy nikt mnie nie zranił, tańczyłam otulona mistyczną wonią płatków dotykiem ciepłego wiatru i delikatnością kropelek rosy , co pozostają w mym sercu jak balsam co uskrzydliła mą dusze, Poczułam fale szczęścia niebo na ziemi… tworzę w nich obraz mej rzeczywistości piękna cząstki Boga w sobie i w każdej osobie. Srebrzysta rosa to szal porannych gwiazd co ucisza mój umysł w tulony w blask dotykam to piękno duszą, Świecie ty dajesz mi siebie.   

dotykamy urzeczywistniam wlewając nadzieja lepszego dzisiaj lepszego jutra …tej chwili… korowód marzeń sennych bez myśli bez słów w ciszy… Biegnie ma dusza po moc uzdrowienia, dotykiem  najcudowniejszych łask… z wiatrem minionych chwil, piękna wszechświata, zwierciadła spełnienia w odbiciach marzeń unosimy się do Nieba… Chwytając szczęścia, zbierając życie garściami, ciesząc się pięknem, tęczy swoich malowanych marzeń. Za miłością spokojem duszy o jakbym chciała wtulić się w szerokie kochające nas ramiona wszechświata …ojca i matki.   Boskiego kochanka.               

Każdy z nas potrzebuje miłości bez wątpienia. To pragnienie każdego ludzkiego serca … Miłość jest jak kwiat, w naszym wewnętrznym ogrodzie…spokoju i ciszy.  Każdy  nowy  dzień to promyk słońca kropelka rosy … to ty sam / sama jesteś tym boskim ogrodnikiem co sieje i zbiera co pielęgnuje, podlewa, zasila, pozwól sobie dostrzegać to piękno w sobie, aby wciąż istniało było w naszym życiu.  rozkoszujemy się pięknem wewnętrznego dziecka w nas przytul je uśmiechnij się. 

Warto tym gestem, przywitać je co dziennie, nadać jej ważność, w codzienności. To zajmie niewiele czasu, to złota chwilka, gest, uśmiech, a może przynieść wiele korzyści… warto też trwać wdzięczności Światu za ogrom swej miłości wszechświata otulała nas miłością bez granic miłością bez granic bezwarunkowej rzeczywistości piękna w sobie. Dziękuję Ci mój świecie, że troszczysz się o mnie za Dar Życia, który mi podarowałeś. Jestem ci wdzięczna.  

Dziękuję to za mało. Jestem wdzięczna za danie mi wszystkiego czego kiedykolwiek mógłbym potrzebować. 

Jestem wdzięczna za możliwość doświadczenia tego pięknego ciała i wspaniałego umysłu. 

Jestem wdzięczna za życie we mnie z całą Twoją miłością oraz czystym i bezgranicznym duchem promieniującym ciepłym światłem. 

Jestem wdzięczna za to, że używam moich słów, moich oczu i mojego serca, aby dzielić się swoją miłością gdziekolwiek pójdę. Kocham Cię takim, jakim jesteś, a ponieważ jestem Twoim dziełem, kocham siebie kocham ciebie takim jakim jestem. 

Pomóż mi utrzymać miłość i pokój w moim sercu i spraw, by ta miłość, stała się sposobem na życie, abym mógł być miłością do końca swoich dni. Mieć to piękno w sobie, które czuję w Tobie…daję Ci siebie czy dasz mi siebie… ty się tym zajmij, zajmij się mną mój świecie czy spotkam kogoś takiego i jak ty spojrzę w lustro wszechświata i dostaje to co daję…Mój drogi moja droga jesteś tak delikatną wrażliwą istotą pozwól sobie rozwijać swój wewnętrzny potencjał pozwól sobie na oczyszczenie.  Pozwól sobie dostrzegać świat oczami swej duszy pozwól sobie na miłość jest jak kwiat róży, pragnący zakwitnąć w tobie. pozwól sobie…na szczęście pytasz, jak zacząć dzień zacznij go pięknie radośnie, zachwytem piękno wszechświata tkwi w szczegółach z drobnych chwil składa się całe życie uśmiechnij się…. nie wpuszczaj złych wiadomości do swego serca, a przez to do swego życia  namaste Joanna