Większość rzeczy, o które się martwię, nigdy się nie wydarzą…

Na początku może być trudno to zobaczyć, ale w końcu staje się jasne, że każda chwila na ziemi – od przyziemnych po niesamowite – jest darem, z którym wszyscy jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że możemy się nią podzielić. Nie martw się się za dużo. Trzymanie się tego, co było, zamiast uznać, że wszystko się zmieniło, może być źródłem ciągłego niepokoju i smutku. Jaki jest sens ponownego przeżywania gniewu w kółko? Nikt, kto kiedykolwiek wyjdzie ze złego związku, nie żałuje, że nie zrobił tego wcześniej. kto kiedykolwiek będzie modlił aby nieustannie doświadczał, że cokolwiek ma i posiada, zawdzięcza Bogu.

Dlaczego czasem czujmy smutek samotność? Często mi smutno…
Ile razy pytasz siebie – dlaczego znowu jest mi smutno? Dlaczego znowu mam doła, dlaczego nic mi się nie chce. Dlaczego na nic nie mam siły?

Bycie świadomym to już połowa sukcesu – jeśli wiesz dlaczego chorujesz, wiesz też jak to wyleczyć.

Smutek, nienawiść, gniew, strata, stres i niska samoocena to najczęstsze przyczyny negatywnej energii
niestety jej przyczyny zwykle poza naszą kontrolą.

Czasami jednak możemy podjąć kroki, aby zapobiec narażeniu się na ten poziom energii ujemnej w przyszłości.

Oczyszczanie czarnej aury
Nie ma skrótów do oczyszczenia się do zmiany na lepsze, bez względu na to, co ktoś ci powie. Jest to spowodowane problemami, które same nie znikną bezpośrednio. Bóg do zmian potrzebuje ciebie

Musisz emocjonalnie pogodzić się ze źródłem swojej negatywnej energii.

Jeśli odczuwasz smutek, oznacza to pogodzenie się ze stratą.

To nie jest coś, co powinieneś robić sam, więc zwróć się do swoich bliskich o wsparcie i rozważ szukanie profesjonalnej pomocy w radzeniu sobie ze smutkiem,

Kiedy masz do czynienia ze źródłem energii, powinieneś także czyścić negatywną energię obecną w twojej przestrzeni.

odważni, nieustraszeni samotnicy
Przestrzegaj harmonogramu medytacji, aby znaleźć wewnętrzną równowagę. Powinieneś także dbać o swoje zdrowie fizyczne , więc podejmuj świadomy wysiłek, aby jeść zdrowiej i być bardziej aktywnym.

Niefortunne jest to, że energia ujemna rodzi więcej energii ujemnej, jeśli pozostanie bez opieki.

Więc podejmij wewnętrzną pracę nad sobą zdrowe podejście pomoże ci w przeciwnościach. Nie pozwól, by twoja czarne pesymistyczne spojrzenie cię zdefiniowało – i pamiętaj, że jest to tymczasowe. Nie walcz zaniechaj walki

Wkrótce oczyścisz ten trudny okres w swoim życiu.

Smutek i chroniczne zmęczenie, czyli zwyczajny dzień zaczynasz
Swą walkę zaczynasz rano. Ledwo dźwigasz się z łóżka po nocy, w czasie której ktoś jakby okładał Cię pięściami. To przeładowany napięciem i informacjami mózg nie zaznał odpoczynku.
Ciągniesz się za włosy, by wyjść z domu, nałożyć zbroję i jakoś przetrwać kolejny dzień.
Energia jest mroczna i ciężka, a Ty toczysz każdego dnia walkę, która zżera większość Twoich sił życiowych.
Zamiast żyć i świadomie doświadczać, ze wszystkich sił „neutralizujesz” smutek. Większość swej energii inwestujesz w to, by nie czuć.

Dlaczego czuję smutek? Często, bardzo mi smutno… Przyczyny smutku i jak sobie z tym radzić

Dlaczego? Przecież pozornie wszystko jest OK.
Mąż, dzieci, praca, znajomi, zakupy… – Powinnaś być zadowolona, prawda?
Żona, awans, lepszy samochód, oddany projekt – na liście wszystko odhaczone, powinieneś czuć się dobrze, czy tak?
Coraz szersze kręgi zatacza choroba duszy ludzi Zachodu.
„Symptomy są prawie zawsze takie same: spadek motywacji, chroniczne zniechęcenie, utrata punktów odniesienia i poczucia sensu życia, trudność w osiąganiu szczęścia mimo dostatku dóbr materialnych, rozczarowanie, znużenie…”
Mimo, że nie popadasz w depresję, wciąż zmagasz się z tym czarnym kocem, który Cię przygniata i nie pozwala oddychać. Czujesz napięcie, chroniczny ucisk w klatce piersiowej/ żołądku (lub całym ciele), poczucie pustki, czarny cichy smutek.
Ta fala zalewa Cię raz po raz, a Ty w nim ty… Dokąd zmierzasz ? Odłóż koc swej niemocy… swego duchowego lenistwa.. podnieś w sobie wibracje siły chcenia i działania pamiętaj to tylko z samym soba możesz dokonać swego arcydzieła życia na petardzie…

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top