Wierz w Boga i żyj w obfitości -świąt sam zatroszczy się o Ciebie.

Wierz w Boga i żyj w obfitości -świąt sam zatroszczy się o Ciebie.

Wierz i żyj w obfitości.

Spełnienie najgłębszych pragnień i spełnienie Twoich życzeń jest możliwe,  wewnętrzne i zewnętrzne zamiary spełnia się gdy będziesz wytrwały.

Wielokrotnie przekonałam  się, że mogę mieć to, czego chcę. Kiedy dziele się tym co mam, modlitwa i  dobrem w sercu moim to wraca do mnie  trudno  sobie wyobrazić, ale kiedy pełnymi rękoma rozdaje dary które otrzymałam pełnymi rękoma zbieram. To wdzięczność dla takich chwil warto żyć  ty też dziel się tym  co masz, a będziesz zbierał w obfitości.

Wizualizuj siebie, mając świadomość i rzeczywistość, której pragniesz. Mieć w głowie cele końca, bez względu na to, jakie mogą być. Może to być związek marzeń, satysfakcjonująca kariera lub poczucie własnej wartości.

Postrzeganie swojego celu końcowego jako wydarzenia w momencie „teraz” jest potężnym narzędziem do zintegrowania w nim swoich emocji. Bądź wdzięczny już teraz.   Gdy twoje emocje są na tym samym poziomie, co życie w rzeczywistości, której pragniesz, zaczniesz dostrzegać możliwości.  które są przed Tobą ,,zaufaj mi ”

otwórz swoje  drzwi na oścież…  otwórz się…  kiedy odblokujesz swoje drzwi do najwyższego potencjału ludzkiego świąt sam zatroszczy sie o Ciebie…  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *