Wiosna – powietrze – asertywność – wolność bycia sobą, intelekt, inspiracja,

Powietrze – asertywność – wolność bycia sobą, intelekt, inspiracja,Drzewo

 

Powietrze ma najlżejszą energię ze wszystkich żywiołów. Jest niewidzialne, niezależne, wciąż się zmienia. jest inspirujące, tajemnicze, oddech – poczucie emocjonalnej wolności, harmonię w życiu – czyste powietrze;-To źródło  zdrowia, to pokój ducha, naszego wewnętrznego dziecka.

Wolności, swobody, inspiracji. Źródło medytacji i wewnętrznego spokoju. Dzięki niemu możemy wznosić się nad ziemią, marzyć, medytować,kreować przyszłość, zdrowie łaskę w nas. Są jak skrzydła anioła, które wznoszą nas ponad wszystko. Jako że jest niewidoczne, reprezentuje to, co w nas niewidzialne: daje poczucie wartości, myśli, postanowienia, dążenia, pragnienia…Wschód słońca twoje dziś.

To od nich zaczyna się każdy akt kreatywności. Wiosna – powietrze – asertywność – wolność bycia sobą, intelekt, inspiracja,

Powietrze przynosi nowe pomysły, rozwiązania, inne spojrzenie na świat, komunikatywność, samodyscyplinę, decyzje, pasje, czyni nas wolnym. Wolność wiąże się je też z intelektem, wiedzą, obdarza zdolnością analizy i abstrakcyjnego, niezależnego myślenia. W odróżnieniu od ziemi, powietrze to żywioł męski: ruchliwy, popychający do działania, nadający kierunek.

Brak tego elementu powoduje uzależnienia, przywiązanie, sprawia, że tkwimy w schematach, ograniczeniach, pozbawieni jesteśmy wizji. Brak kreacji – brak siły w poczynaniach stoimy w miejscu.

Powietrze związane jest z klatką piersiową, płucami, gardłem. Zmysły, które się mu przypisuje, to węch i słuch.. Aby wzmocnić w sobie element powietrza, warto znaleźć czas na jakiś mniej praktyczny, abstrakcyjny cel, coś w rodzaju sztuka dla sztuki Taki, który będzie służyć samej przyjemności, odpoczynku i nowych inspiracji, spacer , wyprawy weekendowe, pomogą Ci w tym.

Można też wdychać zapachy, wąchać kwiaty. wydychać rześkie  powietrze o wschodzie słońca, kiedy pola i łąki są zroszone poranną rosą które jak diamenty w promieniach słońca rozświetlają twą drogę, albo po burzy wszystko żyje Ty też odradzasz swoje siły spróbuj  zrób  wizualizacje i pozytywne myślenie one właśnie  są zaliczane do „powietrznych” praktyk. oddychaj bądź wolnym ciesz się życiem,uśmiechnij się –  miłego weekendu.

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top