Woda-życiodajna łaska…żywioł-dający nam i światu życie…

Woda-życiodajna łaska…żywioł-dający  nam i światu życie…

Woda-życiodajna łaska…żywioł-dający nam i światu życie…

Woda-życiodajna łaska…żywioł-dający  nam i światu życie…

Woda jest źródłem życia  na ziemi wszystko co żyje i się porusza  na Ziemi jest zależne od wody.

Bez niej nie byłoby piękna przyrody- świat by nie istniał,

nie było by życia  nie było  – by Ciebie ani Mnie …

świat by nie wiedział i nie znał   emocji czułości, wrażliwości, intuicji…

– To woda  daje  spokój wewnętrzny, ukojenie, głębię, akceptację, harmonię, zaufanie, płynność, umiejętność płynięcia z nurtem życia, przystosowania się do tego, co nam przynosi  z każdą chwilą w naszym życiu.

Kiedy brakuje nam żywiołu wody, trudno się zrelaksować, wyciszyć, czujemy ciągłe napięcie. Na poziomie fizycznym brak wody prowadzi do odwodnienia i znacznego osłabienia organizmu. Życie zamiera…A na poziomie duchowym tworzy

pustkę emocjonalną i intuicji. Dzięki temu żywiołowi wody jesteśmy zdolni do przebaczenia, współczucia, empatii.To czysta energia żeńska.

Woda-życiodajna łaska…żywioł-dający  nam i światu życie…

Woda jest symbolem nieskończoności, odrodzenia, nowego życia.  Woda to przecież oceany, morza rzeki jeziora, deszcze i śnieg, rosa, mgła, czas i łzy. Woda jest zatem  zmienna i nieprzewidywalna jest potęgą. Raz opada, innym razem wzbiera, raz jest łagodna, jakby uśpiona, kiedy indziej wzburzona, groźna- żywioł rwący niszczący wszystko. Zupełnie jak nasze emocje. To za nie właśnie odpowiada, nasza podświadomość. Ma właściwości oczyszczające i lecznicze. jest przecież życiem. Woda jest jedyną energią od której jest zależne wszystko na ziemi daje życie.. możesz  połączyć się z tym żywiołem, wystarczy zwolnić tempo, pójść nad morze, jezioro, rzekę, zanurzyć rękę w wodzie, zdjąć buty pochodzić po rosie, wybrać się na spacer w deszczu albo we mgle, wziąć kąpiel albo prysznic, wizualizując wodospad, oczyszczając   to, co nam nie służy. byśmy byli otwarci na to co najlepsze dla nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *