Wsłuchaj się w głąb serca…

Wsłuchaj się w głąb serca…

Jeśli chcemy coś zmienić w sobie, musimy najpierw to zaakceptować. Zaakceptuj to co ci się nie podoba? To jest konieczne, aby zaakceptować , a nie walczyć. Pozwól sobie być sobą a innym być innym. Zajrzenie w siebie to nie abstrakcja to otworzenie się na nowych rzeczy i dzieła sztuki. twoje dzieła spodobają sie innym dokonaj w sobie arcydzieła przemiany.

Wiemy, dobrze że to, czemu się opieramy, trwa rozrasta się niczym bluszcz który zagusza naszą codzienność kwiaty w ogrodzie serca. To my sami napełniamy wahadła emocji  niepotrzebną potęga energi potem niestety to atakuje nas. To co myślisz jest w Tobie. Co się dzieje, gdy nie jesteśmy zadowoleni z tego, że jesteśmy w stanie zaakceptować, wyrosnąć z niego go na dobre? Jesteśmy wolni , pozostaw to co nas zniewala nie napełniaj się niepotrzebną energią uwolnij się na dobre od negatywnych wspomnień, dzieła umysłu nie są unikalne, unikalna jest dusza -wsłuchaj się w głąb serca ono mówi w języku intuicji…słuchaj wewnętrznego głosu jak pójdziesz na łatwiznę

to  zatrujesz swe życie i zaśmiecisz swą  przestrzeń.

Bądź w  pełnej akceptacji tego, kim jesteś, kim możesz być i co masz Zastanów się jednak, ile wysiłku wkładasz w, to co próbujesz odrzucić. Zamiast  pochylić się w tym kierunku. przyjmij to takie jakie jest. nie trzeba wszystkiego rozumieć, wystarczy to co Bóg daje kochać. nie trać energi na to na co nie masz wpływu.

Prawo Przyciągania mówi, że stworzymy to, na czym pokładamy naszą energię. Kiedy skupimy się na tym, że nie będziemy chcieli, wciąż kierujemy się ku niemu energii, zbliżając się do tego sposobu. Im bardziej poznajemy nasze wewnętrzne światy, tym bardziej możemy tworzyć, czego chcemy w naszym życiu. Niektóre aspekty, które, zostały ukryte, zamaskowane, stłumione, uciskane, zaniedbywane lub ignorowane.

W przypadku gdy ignorujemy nasze cienie. Części chcenia i działania to zranione kawałki Jaźni, które nie zostały jeszcze oświetlone. Tylko dlatego, że te pliki są w ciemności, nie oznacza, że ​​się mylą lub należy je lekceważyć.tylko wewnętrzna praca ma wpływ na piękno twej duszy. Namaste Joanna    https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *