Ty też możesz być szczęśliwym wszystko co najlepsze przed Tobą…

Mniej zawsze postawę wdzięczności za wszystko, co otrzymaliśmy w życiu.  Za niepowodzenia,  które pomagają nam w drodze samopoznania.Wczoraj pisałam o wybaczeniu sobie. Zobaczcie wybaczając sobie – można być szczęśliwym, nie krytykując czy nie potępiając kogokolwiek. Jesteś szczęściarzem, że odniosłeś kolejny sukces jak wybaczyłeś sobie.

Łatwiej jest wybaczyć tym którzy byli dla nas, nie sprawiedliwi, unosili się gniewem…

Wiele osób  przyczyniło się byśmy nauczyli się wyciągać wnioski co dało nam mobilizację do nie jednego działania.

Wiele czynników wpłynęło  na naszą motywację w podjętych nowych decyzjach, które przyczyniły się do zmian w naszym życiu,,,Skończyło się nie jedną refleksją, zahartowaniem ducha w odnalezieniu drogi. Na drodze samopoznania. Przez te doświadczenia łatwiej nam zrozumieć, że było nam to  potrzebne. Warto było  znieść  wszystko   ze strony nieprzychylnych osób co gardzili nami. Wybacz tym co wnieśli w Twe życie niepokój, rozsterkę. Wybacz i bądź szczęśliwy bo nie ma nic piękniejszego jak wybaczyć i być szczęśliwym, poprostu zapomnieć. ,,W każdym z nas  jest wewnętrzna siła i radość, a wybaczenie to uwolnienie siebie od wewnetrznego bólu od negatywnej energi,,..

Odpuścić i żyj pełnią szczęścia.

Puść wolno co leży w Twym sercu… Puść wolno przeszłość by Twa przyszłość była pełnią Twego życia… Puść wolno nadzieję ona powraca… Puść wolno wiarę ona Cię wzmocni… Puść wolno miłość ona Cię odnajdzie.  Ty się odnajdziesz po prostu bądż wolnym i zrozum, że Ty też możesz być szczęśliwym. Puść wolno negatywne wspomnienia  jak bańke mydlaną  w przestrzeń jak wiesz ona pęknie  i zapomnisz..Żyj tu i teraz . Pamietaj !!! Wszystko co najlepsze przed Tobą…

 

 

https://skwarlinska-masaze.pl/my-dear-friend/
Scroll to Top